Звіт ректора БДПУ: здобутки, перспективи, шляхи реалізації

На черговій конференції трудового колективу Бердянського державного педагогічного університету 29 грудня ректор, професор Ігор Богданов презентував щорічний звіт про виконання умов контракту у 2020 році.

Продовжити читання “Звіт ректора БДПУ: здобутки, перспективи, шляхи реалізації”

Майбутні хореографи впевнено крокують у професійне життя

Цікавою та результативною видалася в цьому році виробнича практика в закладах освіти для випускників ОПП Середня освіта (Хореографія). Фітнес. Не зважаючи на карантинні умови, майбутні хореографи мали змогу перевірити сформовані під час навчання загальні та професійні компетентності.

Продовжити читання “Майбутні хореографи впевнено крокують у професійне життя”

Наукова діяльність студентів-хореографів: результати, перспективи

Підсумки роботи за півріччя 2020-2021 н.р. підвели на останньому засіданні члени наукового гуртка «Здобутки, проблеми та перспективи роботи дитячих хореографічних колективів», який працює під керівництвом доцента кафедри Олени МАРТИНЕНКО. Засідання гуртка було проведено у формі «Віртуальна кав’ярня», де кожний міг у неформальній обстановці за склянкою запашної кави звітуватися, похвалитися науковими досягненнями, висунути пропозиції щодо планування роботи на наступне півріччя.

Продовжити читання “Наукова діяльність студентів-хореографів: результати, перспективи”

Уперше в історії БДПУ вручено нагороду «Профспілковий лідер»

На плановому засіданні первинної профспілкової організації Бердянського державного педагогічного університету 29 грудня 2020 р. уперше була вручена нагорода Республіканської профспілки працівників освіти і науки «Профспілковий лідер».

Продовжити читання “Уперше в історії БДПУ вручено нагороду «Профспілковий лідер»”

Час із користю

Участь у форум-проєкті “Викладачі 4.0” – «Персональна ефективність та управління часом» з 16–23 грудня 2020 р. – це саме те, що потрібно викладачу в звітно-передвідпустково-передсвяткову пору, оскільки тренери – професіонали, теми – актуальні, практики – дієві, матеріали – корисні та потрібні. Учасників – 700! Серед них – викладачі кафедри прикладної психології та логопедії Ганна Лопатіна та Ганна Мицик. Досвідом та знаннями ділились:

Продовжити читання “Час із користю”