Настановча онлайн-конференція для студентів-україністів

13 жовтня 2021 року в режимі онлайн на факультеті філології та соціальних комунікацій відбулася настановча конференція, мета якої — забезпечити максимально продуктивну й цілісну підготовку здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) для проходження виробничої практики.

Продовжити читання “Настановча онлайн-конференція для студентів-україністів”

Формуємо демократичну свідомість

За довгі роки еволюції людський соціум використовує різні форми і методи самоорганізації та управління, виробивши безліч політичних систем і методів. Шляхом проб і помилок люди дійшли висновку, що владу необхідно розподіляти і використовувати в інтересах більшості і на її благо.

Продовжити читання “Формуємо демократичну свідомість”

Інтегративний підхід у навчанні хореографії: КРОКУЄМО В НОГУ З ЧАСОМ!

На минулому тижні (12–13 жовтня 2021 р.) відбувся ІІІ Обласний семінар-практикум «Діалог актуальних дискурсів хореографічної освіти: теорія, методика, практика», організований Бердянським державним педагогічним  університетом у співпраці з Центром дитячо-юнацької творчості відділу освіти м. Бердянськ. Мета семінару – надати інформаційну та методичну підтримку педагогам-хореографам Запорізької області, які працюють в закладах позашкільної та загальної середньої освіти, ознайомити з новітніми технологіями хореографічного навчання через презентацію практично-орієнтованих форм роботи зі здобувачами вищої освіти спеціальності «Хореографія» БДПУ та авторських методик навчання хореографії в народному ансамблі естрадного танцю «МарЛен» ЦДЮТ.

Продовжити читання “Інтегративний підхід у навчанні хореографії: КРОКУЄМО В НОГУ З ЧАСОМ!”

Здобувачки факультету філології та соціальних комунікацій отримали цінні подарунки

Здобувачі факультету філології та соціальних комунікацій регулярно беруть участь у різноманітних наукових заходах, які проходять на базі українських та зарубіжних університетів. Так, студентки Анастасія Козлова, Ксенія Ніколаєнко та Альона Чернишенко, здобувачки першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)», за участь у Міжнародній науковій конференції «Сонячні кларнети: танець, музика, театр у літературних проєкціях» отримали іменні сертифікати учасника та цінні подарунки.

Продовжити читання “Здобувачки факультету філології та соціальних комунікацій отримали цінні подарунки”

БДПУ запрошує до участі у 9-му Міжнародному Симпозіумі з Мультидисциплінарного Вивчення Пам’яті (Мексика)

У Мексиці відновлюється проведення Міжнародного Симпозіуму з Мультидисциплінарного Вивчення Пам’яті (SIMEM). Традиційно співорганізатори з української сторони – НДІ Історичної урбаністики, БДПУ. З мексиканської – доктор Вікторія Перес і Заслужений Автономний Університет Пуебла.

Продовжити читання “БДПУ запрошує до участі у 9-му Міжнародному Симпозіумі з Мультидисциплінарного Вивчення Пам’яті (Мексика)”

14 жовтня – День захисників та захисниць України

Цього дня, 14 жовтня, українці відзначають День захисників та захисниць, які в різні часи боронили суверенітет та територіальну цілісність Батьківщини.

Продовжити читання “14 жовтня – День захисників та захисниць України”