27 вересня – Всесвітній день туризму (World Tourism Day)

«Заповідь туриста»:

Не беріть нічого, крім відзнятої фотографії,

не залишайте нічого, крім слідів ніг,

не марнуйте нічого, крім часу.

Сідні Шелдон. «Піски часу»

Продовжити читання “27 вересня – Всесвітній день туризму (World Tourism Day)”

Зустріч з давнім минулим нашого краю

У вихідні 15 найактивніших здобувачів вищої освіти 4 курсу факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти разом з викладачами Оленою Старинською та Тетяною Єськовою відвідали унікальну пам’ятку геології та археології світового значення, розташовану у Запорізькій області неподалік Мелітополя, – Кам’яні Могили або The Stone Tomb.

Продовжити читання “Зустріч з давнім минулим нашого краю”

Сонячні кларнети: танець, музика, театр у літературних проєкціях

23–24 вересня 2021 року на базі кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету відбулася  міжнародна наукова конференція «Сонячні кларнети: танець, музика, театр у літературних проєкціях». Конференція проходила в дистанційному форматі на платформі Zoom.

Продовжити читання “Сонячні кларнети: танець, музика, театр у літературних проєкціях”

Тиждень Дитинства на ФДССО

Цьогоріч наша держава гучно відсвяткувала професійне свято фахівців дошкільної освіти, якому було приурочено безліч заходів в усіх куточках України, що тривали впродовж п’яти днів.

Продовжити читання “Тиждень Дитинства на ФДССО”

Upgrade your life: практичне заняття з комунікативного курсу англійської мови

Портфоліо сучасного фахівця передбачає володіння комунікаційними та презентаційними стратегіями, а також критичним мисленням необхідними для вирішення поставлених професійних задач, ведення дискусій та презентації власної роботи, дослідження або позиції. Власне, вдосконаленню комунікативної компетентності здобувачів вищої освіти підпорядкована і дисципліна вільного вибору «Комунікативний курс англійської мови».

Продовжити читання “Upgrade your life: практичне заняття з комунікативного курсу англійської мови”

Дотик до секретів журналістської професії

Сучасний освітній процес неможливо уявити без постійної тісної співпраці здобувачів вищої освіти та зацікавлених осіб. У межах такого співробітництва журналісти-початківці з кураторкою, старшим викладачем кафедри соціальних комунікацій Наталією Рулою та гарантом програми 061 Журналістика, доцентом  Юлією Мельніковою відвідали редакцію Бердянської суспільно-політичної газети «Південна зоря».

Продовжити читання “Дотик до секретів журналістської професії”

Ідеї провідництва на крайовому форумі

Напередодні Дня працівників освіти, 26 вересня, професор Василь Крижко та аспірантка, педагог-дослідниця Юлія Кондратенко на запрошення кафедри педагогіки та менеджменту освіти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка взяли участь у Крайовому освітянському форумі «Освіта – енергія майбутнього». Загальна кількість учасників – понад 2500 осіб.

Продовжити читання “Ідеї провідництва на крайовому форумі”

Приклад вирішення актуальних соціальних проблем викладачами спеціальності «Хореографія»

У рамках проєкту «ТАТОhub Бердянськ» викладачі кафедри психології звернулися до завідувачки кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін  Олени Мартиненко з пропозицією організувати танцювальний флешмоб дітей з батьками. Ініціатива психологів з радістю була підтримана хореографами, але результати опитування батьків танцювальних колективів та окремих ЗЗСО міста показали незацікавленість чоловіків брати участь у запропонованому проєкті.

Продовжити читання “Приклад вирішення актуальних соціальних проблем викладачами спеціальності «Хореографія»”

Інтерактивне заняття з теми «Movies»

22 вересня доцент кафедри іноземних мов і методики викладання Оксана Халабузар спільно зі студентами групи 1 ГМЛА ФФСК, які навчаються за спеціальністю 035 Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька), провела інтерактивне заняття з теми «Movies».

Продовжити читання “Інтерактивне заняття з теми «Movies»”

Від Львова до Бердянська: літературна подорож у країну минулого

У п’ятницю, 24 вересня, відбулась онлайн-зустріч з популярним львівським письменником Богданом Коломійчуком у рамках Міжнародної наукової конференції «Сонячні кларнети: танець, музика, театр в літературних проєкціях».

Продовжити читання “Від Львова до Бердянська: літературна подорож у країну минулого”

БДПУ – твій простір можливостей!

Осінній вечір середи 22 вересня зібрав студентів Бердянського державного педагогічного університету біля першого корпусу на масштабне дійство – «Простір можливостей».

Продовжити читання “БДПУ – твій простір можливостей!”

Міжнародна наукова конференція в гібридному форматі

Уже четвертий рік проводиться у Вищій технічній школі в Катовіце (Польща) Міжнародна наукова конференція «Інформаційні та інноваційні технології в XXI столітті», співорганізатором якої є Бердянський державний педагогічний університет.

Продовжити читання “Міжнародна наукова конференція в гібридному форматі”