Відзначаємо День відповідальності людини

22 жовтня 2021 року куратор групи 13 ММ факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв доцентка Анетта Омельченко провела виховну годину на платформі ZOOM, присвячену Дню відповідальності людини.

Продовжити читання “Відзначаємо День відповідальності людини”

Сучасні літературознавчі концепції: лекція для студентів-філологів

21 жовтня 2021 року на факультеті філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету була проведена гостьова лекція доктора філологічних наук, професора Запорізького державного медичного університету Тетяни Гребенюк «Метамодернізм в українській літературі: соціокультурний контекст формування феномену».

Продовжити читання “Сучасні літературознавчі концепції: лекція для студентів-філологів”

До 95-річниці дня народження Володимира Рвачова

Володимир Логвинович Рвачов 8 років працював завідувачем кафедри в Осипенківському педагогічному університеті (згодом БДПУ), створив перший обчислювальний центр в навчальних закладах України.

Продовжити читання “До 95-річниці дня народження Володимира Рвачова”

Європейські тижні кодування пройдуть на кафедрі соціальних комунікацій БДПУ

         Співпраця між навчальними закладами та громадськими організаціями приносять свій позитивний синергічний ефект. Ось і зараз в рамках проведення Європейських тижнів кодування пройдуть інноваційні навчальні заходи на кафедрі «Соціальних комунікацій» Бердянського державного педагогічного університету. Ініціаторами проведення заходів виступає             ГО «Платформа Суспільної Взаємодії», а завідувачка кафедри – кандидатка філологічних наук, доцентка Юлія Мельнікова – радо пропозицію підтримала.

Продовжити читання “Європейські тижні кодування пройдуть на кафедрі соціальних комунікацій БДПУ”

Як створити актуальний сюжет: сценарист Майкл Даґґан поділився секретами професії

Освітня платформа PITCH UA – просвітницький проєкт, який проводить безкоштовні тренінги для творців аудіовізуального контенту. У четвер, 21 жовтня, студенти-журналісти Бердянського державного педагогічного університету приєднались до майстер-класу «Як зробити сюжет актуальним – соціальні меседжі в різних жанрах контенту».

Продовжити читання “Як створити актуальний сюжет: сценарист Майкл Даґґан поділився секретами професії”

Результати вікторини “Що Ви знаєте про участь БДПУ в програмі Erasmus+?”

У рамках проведення у всьому світі ErasmusDays 2021 14–16 жовтня була організована онлайн-вікторина “Що Ви знаєте про участь Бердянського державного педагогічного університету у програмі Erasmus+?”

Продовжити читання “Результати вікторини “Що Ви знаєте про участь БДПУ в програмі Erasmus+?””

Презенти від професора Лизанчука

Випускники факультету журналістики Львівського національного університету – це окрема своєрідна «республіка», каста, об’єднання людей, які не тільки впродовж багатьох десятиліть несуть у своїх серцях повагу та любов до рідного факультету, а й час від часу зустрічаються в стінах рідного університету, випускають книги роздумів, спогадів, досягнень, а й не соромляться щось та й попросити одне в одного…

Продовжити читання “Презенти від професора Лизанчука”

Стипендіати Фонду Ковшевич від БДПУ прослухали лекцію старшої спеціалістки з соціального захисту Світового банку

Стипендіатам Фонду Катерини Ковшевич надається можливість відвідати онлайн-вебінари з іноземними фахівцями, які популяризують науково обґрунтовані новини про навколишнє середовище та здоров’я. У середу, 20 жовтня, учасники зустрілись зі старшою спеціалісткою з соціального захисту Світового банку. Темою конференції стало кредитування Світовим банком на підтримку бідних домогосподарств в Україні під час пандемії Covid-19.

Продовжити читання “Стипендіати Фонду Ковшевич від БДПУ прослухали лекцію старшої спеціалістки з соціального захисту Світового банку”

Навіть найменша практика набагато цінніша за будь-яку теорію

З 18 жовтня по 27 листопада здобувачі вищої освіти 4 курсу спеціальності 061 Журналістика Бердянського державного педагогічного університету проходять газетно-журнальну виробничу практику, яка забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх фахівців з їх практичною діяльністю у засобах масової інформації, сприяє формуванню творчого ставлення до своєї діяльності, визначає ступінь його професійної здатності й напрям журналістської спеціалізації.

Продовжити читання “Навіть найменша практика набагато цінніша за будь-яку теорію”

Кожен день – це день відповідальних дій

Починаючи з 2021 року, 19 жовтня відзначатиметься День відповідальності людини – державне свято України, яке було запроваджено постановою Верховної Ради України від 16.07.2021. У цей день також вшановується пам’ять видатного українця Богдана Гаврилишина (19.10.1926 – 24.10.2016), який є автором «Декларації відповідальності людини». Метою відзначення є якісне перетворення українського суспільства у контексті розуміння та підвищення рівня відповідальності, а також вшанування пам’яті великого українця.

Продовжити читання “Кожен день – це день відповідальних дій”

Модернізація педагогічних університетів

13 та 14 жовтня викладачі нашого університету Лариса Горбатюк, Наталя Кравченко, Наталя Цибуляк, Юрій Федорик опановували фахову програму в Університеті імені Томаша Баті (Злін, Чеська Республіка). Основна увага цього етапу освітньої поїздки до Чеської Республіки у межах проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті» зосереджувалася на ознайомленні з новітніми підходами до організації освітнього процесу в закладах вищої освіти на прикладі діяльності факультету гуманітарних студій Університету імені Томаша Баті. Змістовними та цікавими були доповіді:

Продовжити читання “Модернізація педагогічних університетів”

Підтримали бійця

Напередодні святкового Дня захисників і захисниць України студрада факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти звернулася до керівниці волонтерського загону БДПУ «Наші Атланти» Анетти Омельченко і поцікавилися, що потрібно військовим на передовій.

Продовжити читання “Підтримали бійця”