Зустріч професіоналів-практиків зі здобувачами вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія

Для забезпечення якості підготовки фахівців і підвищення інтересу здобувачів вищої освіти до майбутньої професії, важливе місце в організації освітнього процесу займає залучення професіоналів-практиків до проведення аудиторних занять.

Продовжити читання “Зустріч професіоналів-практиків зі здобувачами вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія”

Соцмережі в житті здобувачів вищої освіти

У вівторок, 5 жовтня, здобувачі другого рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) під керівництвом доцентки кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Юлії Тараненко провели виховний захід «ТікТок – це не професія» для студентів-бакалаврів. Захід відбувся у формі дискусії щодо позитивних і негативних аспектів використання цього мобільного додатку. Магістри підготували цікаву презентацію, у якій розкрили популярність соцмережі ТікТок, активність створення ТікТок-трендів, феномен успіху та можливості заробітку. У процесі жвавої дискусії учасники розділилися на два табори: за і проти.

Продовжити читання “Соцмережі в житті здобувачів вищої освіти”

Перші цьогорічні стипендіати!

Перша десятка здобувачів вищої освіти Бердянського державного педагогічного університету удостоїлася честі в цьому навчальному році стати стипендіатами американського Фонду імені Катерини Ковшевич.    

Продовжити читання “Перші цьогорічні стипендіати!”

Захист доктора філософії (PhD) зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки в БДПУ

30 вересня 2021 року в разовій спеціалізованій вченій раді ДФ 18.092.002 Бердянського державного педагогічного університету відбувся захист дисертації на здобуття ступеня вищої освіти доктора філософії  (PhD) зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Лисакова Сергія Володимировича (науковий керівник – Крижко Василь Васильович, кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та адміністрування Бердянського державного педагогічного університету).

Продовжити читання “Захист доктора філософії (PhD) зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки в БДПУ”

Три фінальні акорди проєкту Ганноверського університету і DAAD

Щойно завершився проєкт «Управління інтернаціоналізацією та академічна співпраця між Німеччиною та Україною 2020-2021» (“Training Course on Management of Internationalisation and German-Ukrainian Academic Cooperation 2020-2021”). Він тривав з початку 2020 р. і реалізується Ганноверським університетом імені Готфріда Вільгельма Лейбніца (Leibniz Universität Hannover) при фінансуванні DAAD із коштів, які надало Федеральне міністерство освіти та наукових досліджень Німеччини (BMBF). Організатор проєкту від Ганноверського університетуНаталя Бутич.

Продовжити читання “Три фінальні акорди проєкту Ганноверського університету і DAAD”

Вибори голови Студентської ради ФППОМ

У перший тиждень жовтня на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв відбулися вибори голови Студентської ради. Всі кандидатки представили змістовні та цікаві передвиборчі програми, вміло та креативно презентували їх студентській спільноті, запропонували нові молодіжні проєкти.

Продовжити читання “Вибори голови Студентської ради ФППОМ”

Перші кроки до співпраці

У четвер, 30 вересня, відбулась онлайн-зустріч викладачів кафедри економіки, підприємництва та фінансів гуманітарно-економічного факультету Бердянського державного педагогічного університету з професором  Сілезіанського технологічного університету Ph.D., D.Sc. Анджеєм Катуніним.

Продовжити читання “Перші кроки до співпраці”