6-8 червня у Києві проходив захист мініпроектів учасників проекту «Інноваційний університет і лідерство», що тривав впродовж жовтня 2018 – червня 2019 р.
Продовжити читання “БДПУ в проекті «Інноваційний університет і лідерство»”
СПРАВЖНЯ СТУДЕНТСЬКА ГАЗЕТА БЕРДЯНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
6-8 червня у Києві проходив захист мініпроектів учасників проекту «Інноваційний університет і лідерство», що тривав впродовж жовтня 2018 – червня 2019 р.
Продовжити читання “БДПУ в проекті «Інноваційний університет і лідерство»”
4 червня у Києві було підбито результати Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу – 2018». До Топ-10 цього рейтингу увійшли книги професорів БДПУ Ігоря Лимана і Вікторії Константінової «Німецькі консули в Північному Приазов’ї» та «Британські консули в портовому місті Бердянську». А друга книга, за результатом голосування експертів, була визнана кращою в номінації «Колективний портрет» і отримала Диплом І ступеня.
Викладачі нашого університету доцент кафедри прикладної психології та логопедів Ольга Сербова та старший викладач кафедри психології Олена Колпакчи 6 червня взяли активну участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Особистісно-професійний розвиток учителя Нової української школи: світові освітні практики, український контекст», яка проходила на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. У межах конференції було проведено різноманітні заходи, як-от: відбулася робоча нарада Першого заступника Міністра освіти та науки України Павла Хобзея, директора Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Тетяни Озерової з учасниками конференції; презентовано досвід впровадження педагогічних інновацій в освітній процес закладів загальної середньої освіти; майстер-класи, виставки, урочисті відкриття освітньо-наукових лабораторій.
Викладачі кафедри психології Фролова О.В. Колпакчи О.С., Радіонова М.С. та Сердюк Н.І. брали участь у дводенному семінарі з професійного розвитку по використанню освітньої онлайн-платформи «Stories that move».
Студентам необхідно навчатися – це беззаперечна істина, проте, відпочивати та розважатися потрібно вміти також! Урізноманітнення освітнього процесу є засобом активізації пізнавальної діяльності здобувачів вищої освіти; зростання їх позитивної мотивації до навчання; розвитку комунікативних умінь та інформаційно-пошукових навичок. Нові орієнтири на компетентнісний та особистісно-діяльнісний підхід до навчання вимагають застосування нових технологій освітньої діяльності.
Продовжити читання “Природничо-екологічний квест: навчання і розвага”
Тебе цікавить, як можна поєднувати навчання та розвиток власної справи?
Хочеш більше дізнатися про закордонний досвід підтримки підприємницької діяльності студентів з боку вищого навчального закладу?