«паМ’ЯТАти» те, про що не можливо забути

У черговий раз Бердянський художній музей ім. Й. Бродського та агенція «АртПоле» представляють нове бачення культури. Сьогодні, 5 листопада, в рамках проекту « Вхід на Схід» пройшов музичний перформанс «паМ’ЯТАти», в якому поєдналися слова та спогади, музика та фото.

Учасники дійства Олег Божко та Оля Михайлюк  говорили про Алчевськ, війну, а також про відчуття, які кожен переживав на Сході та про м’яту, як про символ того, що вона росте в будь-яких умовах.  Музичний супровід  створювали Марк Токар (контрабасист) та Олексія Ворсоба (акордеоніст). Композиції, що пролунали сьогодні у залі були створені в Алчевську і протягом останніх днів у Бердянську – спеціально для цього перформансу.

Гості, що прийшли на перформанс, серед яких були й викладачі та студенти БДПУ) не лише відчули м’яту у дійстві, але й спробували м’ятного чаю, яким пригощали працівники музею.

Юлія Барно,

студентка-журналістка БДПУ

Світлини автора

Створили веселу й позитивну атмосферу

Учора, 4 листопада, студенти нашого університету відвідали дитячий реабілітаційний цент «Турбота». Поїздку організувала  Студентська рада, а очолила її – керівник  волонтерського сектору Олена Cєрокващенко.

 У центрі студентів чекали дітки від 2х років із обмеженими можливостями та їхні батьки. Наші студенти підготували концертну програму, яка включала в себе конкурси, танці та просто веселу й позитивну атмосферу. Ми намагалися приділити увагу кожній дитині, а також передали діткам всі цукерки, які були зібрані напередодні в університеті (див. світлини). Студрада університету допомогла матеріально, виділивши кошти, які будуть використані на харчування цих дітей (чеки про оплату обов'язково будуть викладені на офіційній сторінці студентської ради університету https://vk.com/stud.rada_bdpu).

Діти отримали позитивні емоції та незабутні враження від візиту гостей. Адміністрація дитячого реабілітаційного центру «Турбота» висловила подяку всім студентам БДПУ.

Незабаром волонтерський сектор студради БДПУ відвідає тих дітей, які не змогли побувати на святі й відвезуть їм солодкі подарунки.

Валентина Ектова,
студентка-журналістка  2 курсу ІФСК

Світлини Анатолія Іванова,

студент 2 курсу ФФМТО

Всіх запрошено!

3 листопада 2015 р. викладачі кафедри соціальної педагогіки Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти канд. пед. н., доцент Наталя Захарова та асистент Ольга Ілішова додали активності до повсякденної вируючої роботи кафедри, провівши 2 відкритих заняття.

Так, доцент Наталя Захарова провела відкриту лекцію зі студентами 505 групи заочної форми навчання з дисципліни «Технології соціально-педагогічної роботи за місцем проживання» на тему: «Сутність громади як соціального явища». Розкриття основних понять теми дуже щільно перепліталося з відеороликом, творчою студентською роботою, яка інтерпретувала та унаочнювала теоретичний матеріал. Зворотній зв'язок з аудиторією через проблемні питання та влучне застосування прикладів та народних приказок та прислів’їв лише активізував аудиторію.

Асистент Ольга Величко провела відкрите семінарське заняття зі студентами 303 групи денної форми навчання з дисципліни «Виховання культури міжетнічних стосунків учнівської молоді» на тему: «Калейдоскоп культур» у нестандартній формі – творчій презентації культурної багатоманітності етнічних спільнот у світі, продемонструвавши культурні традиції життєдіяльності таких етнічних спільнот, я французів, італьянців, японців, євреїв, мексиканців, індусів, греків. У підсумку всі зазначили про значущість рівня культури міжетнічних стосунків майбутніх соціальних педагогів в їх професійному становленні та в особистісному зрості, надаючи додаткові можливості для творчого саморозвитку та вдосконалення.

Отже, такі заходи черговий раз переконують у важливості нагоди передавати та переймати досвід від досвідчених педагогів – молодим початківцям педагогічної справи.

                                                                                     Ольга Ілішова,

асистент кафедри соціальної педагогіки

На фото: окремі моменти заходів