Якщо Ви не управляєте конфліктом, – конфлікт управляє Вами

3 червня викладачки кафедри соціальних комунікацій Юлія Мельнікова та Анастасія Носко взяли участь у двогодинному онлайн-семінарі «Модерація конфліктних ситуацій у навчальному процесі. Практики роботи з опором», організованому ГО «Український інститут медіа та комунікації».

Продовжити читання “Якщо Ви не управляєте конфліктом, – конфлікт управляє Вами”

Нові відзнаки наукової школи професорки Людмили Коваль

На засідання вченої ради університету в актову залу 1 червня 2021 року були запрошені викладачі й співробітники, які отримали нагороди за результатами наукової діяльності. Приємно, що серед таких – старші викладачки кафедри початкової освіти, кандидатки педагогічних наук.

Продовжити читання “Нові відзнаки наукової школи професорки Людмили Коваль”

Успішне навчання викладачів катедри початкової освіти

У рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» кандидатки педагогічних наук, старші викладачки катедри початкової освіти Марина Нестеренко та Крістіна Петрик долучилися до навчання на курсах у школі постпродакшн Movieschool (власник та засновник Олег Котурга), яке передбачало проходження трьох рівнів: самостійна робота з уроками курсу, прослуховування онлайн-лекцій, присвячених технологіям роботи в програмі Adobe Premiere Pro, проходження тестування та створення власних мініпроєктів зі здобувачами вищої освіти.

Продовжити читання “Успішне навчання викладачів катедри початкової освіти”

Підсумки роботи наукового гуртка «Сучасні проблеми масової комунікації»

31 травня 2021 року на засіданні наукового гуртка «Сучасні проблеми масової комунікації», що діє при кафедрі соціальних комунікацій (керівник – старша викладачка Анжеліка Шульженко), було підведено підсумки його роботи, що, незважаючи на карантинні обмеження, виявилася досить плідною.

Продовжити читання “Підсумки роботи наукового гуртка «Сучасні проблеми масової комунікації»”