Переможець – театр

Добіг кінця IV Всеукраїнський відкритий театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казки України», який відбувався з 4 по 6 червня 2021 року на території клубу «Маяк» за підтримки Бердянської міської ради і Відділу культури та Відділу освіти виконкому Бердянської міської ради. Участь у фестивалі взяли і здобувачі вищої освіти ОПП Журналістика, як журналісти, фотографи та волонтери – Валерія Бабенко, Ліана Макар, Вікторія Напрягло, Августа Безугла, Олександр Мушенко.

Продовжити читання “Переможець – театр”

Тиждень іноземних мов – 2021

З 24 по 28 квітня пройшов щорічний Тиждень іноземних мов, організований кафедрою іноземних мов і методики викладання. Тиждень видався насиченим різноманітними заходами та подіями, лейтмотивом яких є популяризація вивчення іноземних мов і професії вчителя-словесника серед здобувачів вищої освіти нашого університету, і, водночас, формування відповідних soft skills – вміння виступати публічно, навички комунікації, лідерства та роботи в команді, тайм-менеджменту і гнучкості у прийняті рішень.

Продовжити читання “Тиждень іноземних мов – 2021”

Як у БДПУ реалізується проєкт «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»

Навесні 2021 року розпочалися роботи з капітального ремонту гуртожитку №1 (вул. Університетська, 35).

Продовжити читання “Як у БДПУ реалізується проєкт «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»”

Літня мовна школа як інноваційна форма навчання мов: з досвіду організації

Одним із пріоритетів Міністерства освіти і науки України є якісне навчання дітей іноземним мовам у контексті європейської інтеграції. Як відомо, серед нестандартних підходів до вирішення цього завдання чільне місце посідає організація літніх мовних таборів. Цей проєкт реалізується в школах України з 2014-2015 навчального року. Створення такого роду відпочинку і навчання не є обов’язковим для кожної школи, адже їх функціонування зумовлене не кількістю, а якістю таких закладів.

Продовжити читання “Літня мовна школа як інноваційна форма навчання мов: з досвіду організації”

Щирі слова пам’яті та поваги для Трохима Зіньківського

4 червня кафедра української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства факультету філології та соціальних комунікацій на платформі Zoom провела Всеукраїнську наукову конференцію «Творчість Трохима Зіньківського в контексті української літератури 70–90-х рр. ХІХ ст.».

Продовжити читання “Щирі слова пам’яті та поваги для Трохима Зіньківського”

Досвід – найкращий вчитель

Якісна реалізація освітньо-професійної програми можлива за умови поєднання зусиль та інтелектуального потенціалу колективу випускової кафедри і залучення до освітнього процесу роботодавців та фахівців-практиків. Такий підхід допомагає врахувати реальні інтереси стейкхолдерів, що, у свою чергу, сприяє підвищенню ефективності та конкурентоспроможності освітньої програми.

Продовжити читання “Досвід – найкращий вчитель”