Щемкий навчальний фініш — упевнений професійний старт

Якщо ви думаєте, що найбільш бентежними митями для студента є вступ, заліки, екзамени, курсові – то ви помиляєтеся. Немає нічого більш зворушливого, ніж захист кваліфікаційної роботи. Це мить, коли розумієш – один етап життя закінчується, але десь недалеко вже майорить інший, незвіданий.

Продовжити читання “Щемкий навчальний фініш — упевнений професійний старт”

Міжнародна конференція Української Асоціації Усної Історії

Українська Асоціація Усної Історії (співголови: Наталія Ханенко-Фрізен і Гелінада Грінченко) в середині червня 2024 року провела в Ужгороді потужну Міжнародну наукову конференцію “Усна історія у воєнний час: наукове знання і відповідальність дослідника”. Конференція зібрала наживо представників 10 країн. Спеціальним гостем став, без перебільшення, класик усної історії Алессандро Портеллі (Рим, Італія).

Продовжити читання “Міжнародна конференція Української Асоціації Усної Історії”

БДПУ був представлений на віденському семінарі Erasmus+ для розбудови та посилення співпраці між ЗВО України та Австрії

12-13 червня 2024 р. у Відні відбувся семінар Erasmus+ для розбудови та посилення співпраці між закладами вищої освіти України та Австрії.

Продовжити читання “БДПУ був представлений на віденському семінарі Erasmus+ для розбудови та посилення співпраці між ЗВО України та Австрії”

День відкритих дверей в БДПУ: зустріч заради майбутнього

Уже вдруге в 2024 році Бердянський державний педагогічний університет збирає колег, потенційних вступників, їх батьків на важливу й корисну подію напередодні вступної кампанії – День відкритих дверей.

Продовжити читання “День відкритих дверей в БДПУ: зустріч заради майбутнього”

Перші кроки у створенні особистого бренду хореографа

Перегляд та осучаснення освітньо-професійних програм є обов’язковою вимогою підготовки висококваліфікованого фахівця, здатного виконувати важливі професійні завдання відповідно до вимог часу.

Продовжити читання “Перші кроки у створенні особистого бренду хореографа”

Наука і творчість у професійному становленні хореографа: звіти студентських гуртків

Професійне становлення майбутнього фахівця відбувається в період усього періоду навчання на основі засвоєння змісту освітньо-професійних програм та завдяки самоосвіті. Одним із ефективних засобів самопрояву та самовдосконалення здобувачів вищої освіти є різноманітні гуртки та клуби, які функціонують в Бердянському державному педагогічному університеті: https://bdpu.org.ua/studentski-hurtky-i-kluby/. З позиції студентоцентрованого навчання кожен здобувач освіти може обирати те, що вважає цікавим і потрібним для особистого професійного зростання.

Продовжити читання “Наука і творчість у професійному становленні хореографа: звіти студентських гуртків”

STEM-освіта для вчителів різних галузей: реальність синергії гуманітарних і природничих наук

12–14 червня 2024 року кандидатки педагогічних наук, доцентки кафедри початкової освіти Марина Нестеренко та Крістіна Петрик (в. о. декана факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ кандидатка педагогічних наук, доцентка Анжеліка Лесик) узяли участь  у Міжнародній науково-практичній конференції «STEАM-освіта: від теорії до практики» (організатори –  Міністерство освіти і науки України, НАПН України, Інститут обдарованої дитини НАПН України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти»).

Продовжити читання “STEM-освіта для вчителів різних галузей: реальність синергії гуманітарних і природничих наук”