Тиждень іноземних мов 2024: яскраві заходи та захопливі відкриття

20-25 травня 2024 року кафедра іноземних мов і методики викладання факультету філології та соціальних комунікацій провела насичений та змістовний Тиждень іноземних мов. Різноманітні заходи зібрали разом студентів, викладачів та гостей, щоб поділитися знаннями та обговорити сучасні підходи до вивчення іноземних мов.

Продовжити читання “Тиждень іноземних мов 2024: яскраві заходи та захопливі відкриття”

Перемога на всеукраїнському конкурсі

Завершився триденний марафон заключного етапу Всеукраїнського конкурсу для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація». Це було його ювілейне проведення. П’ять років тому конкурс започаткував Глухівський національний педагогічний університет, а підтримали його проведення і стали співорганізаторами Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України та Інститут педагогіки НАПН України.

Продовжити читання “Перемога на всеукраїнському конкурсі”

Актуальні проблеми спеціальної педагогіки, психології та фізичної терапії

29 травня 2024 року здобувачі Факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти БДПУ взяли участь у роботі VІІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми спеціальної педагогіки, психології та фізичної терапії». Захід було організовано Сумським державним педагогічним університетом імені А. С. Макаренка у співпраці з Бердянським державним педагогічним університетом.

Продовжити читання “Актуальні проблеми спеціальної педагогіки, психології та фізичної терапії”

Об’єднані освітою: співпраця БДПУ у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю

Незважаючи на складнощі з електропостачанням і постійні тривоги, 24 травня 2024 року Бердянський державний педагогічний університет виступив співорганізатором Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Становлення особистості в умовах сучасного розвитку суспільства: психолого-педагогічний, корекційно-реабілітаційний, соціальний і медичний аспекти».

Продовжити читання “Об’єднані освітою: співпраця БДПУ у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю”

Творча зустріч “Володимир Івасюк.  На високому духовному щаблі”

Неймовірно тепла родинна атмосфера панувала 29 травня у віртуальній залі, яка об’єднала викладачів і здобувачів вищої освіти Бердянського державного педагогічного університету, відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України з  представниками Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка та його родини. Онлайн-зустріч “Володимир Івасюк. На високому духовному щаблі” була ініційована й організована завідувачкою кафедри ТМНМД, доценткою Вірою Бурназовою, яка й виступила модераторкою заходу.

Продовжити читання “Творча зустріч “Володимир Івасюк.  На високому духовному щаблі””

Презентація ОПП «Спеціальна освіта» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 016.01 Спеціальна освіта (Логопедія)

Магістратура — важливий крок, зважитися на який потрібно, якщо ви готові вчитися далі і впевнено будувати каркас свого професіоналізму. Саме таким гаслом була пронизана профорієнтаційна зустріч з майбутніми вступниками.

Продовжити читання “Презентація ОПП «Спеціальна освіта» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 016.01 Спеціальна освіта (Логопедія)”

Фінальні зустрічі з практикуючими логопедами від студентського десанту S016

28 травня відбувся захоплюючий та інформативний захід у межах серії зустрічей “ППЛ – Поради Практикуючих Логопедів”. В онлайн режимі Анна та Катерина Клец поділилися історією заснування своєї логопедичної студії «LOGO_KLETS». Анна випускниця спеціальності 016 «Спеціальна освіта», а Катерина магістрантка цієїй ж спеціальності. При виборі університету та місця навчання вони зупинилися на Бердянському державному педагогічному університеті й багато разів акцентували увагу, що це був правильний вибір.

Продовжити читання “Фінальні зустрічі з практикуючими логопедами від студентського десанту S016”

Україно-Швейцарський проєкт: теоретичні та прикладні аспекти медико-біологічних наук

16 травня 2024 року студенти кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації  Бердянського державного педагогічного університету взяли участь у роботі Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Теоретичні та прикладні аспекти медико-біологічних наук» за підтримки Україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».

Продовжити читання “Україно-Швейцарський проєкт: теоретичні та прикладні аспекти медико-біологічних наук”

Наукові здобутки студентів-бакалаврів, які завершують навчання за ОПП  “Середня освіта (музичне мистецтво та англійська мова)”

Написання курсових робіт – це важливий складник освітнього процесу та значущий етап у студентському академічному розвитку, де здобувачі вищої освіти мають можливість продемонструвати свої професійні знання, навички та науково-творчий потенціал.

Продовжити читання “Наукові здобутки студентів-бакалаврів, які завершують навчання за ОПП  “Середня освіта (музичне мистецтво та англійська мова)””

Розширюємо горизонти співпраці: психологічні тренінги від БДПУ в  університетах Польщі за програмою Еразмус+

В травні викладачка кафедри психології факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ, кандидатка психологічних наук, доцентка Ольга Фролова взяла участь у проєкті академічної мобільності Еразмус+ за запрошенням Університету менеджменту та адміністрації в м. Ополе (Польща).

Продовжити читання “Розширюємо горизонти співпраці: психологічні тренінги від БДПУ в  університетах Польщі за програмою Еразмус+”

Правопросвітній захід Юридичної клініки БДПУ у форматі судового засідання

27.05.2024 р. Юридичною клінікою БДПУ «Кворум» було організовано правопросвітній захід, присвячений цивільній відповідальності за порушення авторського права. До заходу долучилися здобувачі освіти різних спеціальностей, викладачі та співробітники бібліотеки БДПУ.

Продовжити читання “Правопросвітній захід Юридичної клініки БДПУ у форматі судового засідання”

Участь у Молодіжному конгресі «Українська ідентичність та її промоція у світі»

25 травня 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв (в.о. декана – кандидатка педагогічних наук, доцентка Анжеліка Лесик) мали можливість долучитися онлайн до молодіжного конгресу, організованого Молодіжною Радою при МЗС України за підтримки Програми Розвитку ООН та МХП.

Продовжити читання “Участь у Молодіжному конгресі «Українська ідентичність та її промоція у світі»”