Шукаєте фінансування для втілення своєї ідеї? Чек-лист від науково-дослідної частини БДПУ

Маєте цікаву ідею, проте потребуєте допомоги в її втіленні? Науково-дослідна частина Бердянського державного педагогічного університету пропонує декілька джерел фінансування для реалізації Вашого проєкту.

Продовжити читання “Шукаєте фінансування для втілення своєї ідеї? Чек-лист від науково-дослідної частини БДПУ”

Продуктивні вихідні з  EdCamp Ukraine

Здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 013 Початкова освіта Олексій Бородін – активний учасник регіональних (не)конференцій EdCamp Ukraine, які проводить ГО з однойменною назвою. Ще з 2015 року, об’єднавши вже понад 45 тисяч освітян, вона діє в таких трьох пріоритетних напрямках: професійний розвиток педагогів та педагогинь» підвищення статусу вчительської професії; реформування системи освіти в Україні.

Продовжити читання “Продуктивні вихідні з  EdCamp Ukraine”

БДПУ на Dnipro Education City 2024

У Дніпрі пройшов традиційний фестиваль професій Dnipro Education City 2024. Захід відбувався на вихідні, 11–12 травня, у парку їм. Т. Шевченка, що сприяло значній кількості відвідувачів: майбутніх вступників та вступниць,  їх батьків, учителів та директорів закладів загальної середньої освіти. Цьогоріч у фестивалі взяли участь 45 закладів фахової передвищої, вищої освіти. Серед них були і два релоковані університети – Приазовський державний технічний університет (м. Маріуполь) та наш Бердянський державний педагогічний університет.

Продовжити читання “БДПУ на Dnipro Education City 2024”

Науково-дослідна робота здобувачів вищої освіти заочної форми навчання спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво)

Важливою складовою професійної підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва є науково-дослідна робота, яка дозволяє реалізувати у ході виробничої педагогічної практики набуті під час вивчення дисциплін професійно-практичної підготовки загальні, фахові компетентності та програмні результати навчання здобувачів вищої освіти, передбачених змістом ОПП Середня освіта (музичне мистецтво та англійська мова) та продемонструвати уміння їх імплементувати у практичну діяльність.

Продовжити читання “Науково-дослідна робота здобувачів вищої освіти заочної форми навчання спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво)”

Некролог

Колектив гуманітарно-економічного факультету Бердянського державного педагогічного університету висловлює глибоку скорботу з приводу передчасної смерті доктора економічних наук, професора, завідуючого кафедри економіки, підприємництва та фінансів Павла Васильовича Захарченка.

Продовжити читання “Некролог”

Рубрика: Технології – це круто! Анонс тижня технологічної освіти

Традиційним для кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій факультету фізико-математично, комп’ютерної та технологічної освіти є проведення у другій декаді травня тижня Технологічної освіти.

Продовжити читання “Рубрика: Технології – це круто! Анонс тижня технологічної освіти”

Від теорії до практики: досвід проходження соціально-виховної (виробничої) практики майбутніх соціальних працівників

Практика є важливим етапом професійного становлення кожного здобувача вищої освіти, адже саме вона відіграє ключову роль у перетворенні теоретичних знань на практичні навички. Це час, коли студенти мають можливість застосувати здобуті знання в реальних умовах. Такий час був і для здобувачів 2-го курсу заочної форми спеціальності 231 Соціальна робота  у період з 25 березня до 6 квітня 2024 року у межах проходження соціально-виховної (виробничої) практики.

Продовжити читання “Від теорії до практики: досвід проходження соціально-виховної (виробничої) практики майбутніх соціальних працівників”