Міжнародна діяльність факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти у 2023-2024 навчальному році

16 травня 2024 року увесь університет мав можливість долучитися до чудового заходу «Міжнародне вітання», метою якого стала популяризація найкращих міжнародних практик нашої дружньої університетської родини.

Продовжити читання “Міжнародна діяльність факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти у 2023-2024 навчальному році”

Студентська наука – своєрідний донат у перемогу

14 травня цього року відбулося традиційне секційне засідання здобувачів спеціальності 231 Соціальна робота «Актуальні проблеми соціальної роботи та соціальної педагогіки».  Викладачі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) різних освітньо-професійних програм («Соціальна робота та практична психологія», «Соціальна робота та соціальна педагогіка», «Соціальна педагогіка», «Поствоєнна соціально-психологічна реабілітація»), шанують наукові традиції та примножують досягнення вітчизняної та світової науки.

Продовжити читання “Студентська наука – своєрідний донат у перемогу”

Участь гуманітарно-економічного факультету у Фестивалі науки БДПУ

Гуманітарно-економічний факультет Бердянського державного педагогічного університету 13-17 травня  провів низку заходів у межах  Фестивалю науки в БДПУ.

Продовжити читання “Участь гуманітарно-економічного факультету у Фестивалі науки БДПУ”

Післясмак від хакатону в БДПУ «Наука. Перезавантаження»

Головною подією Фестивалю науки в Бердянському державному педагогічному університеті стало проведення 17 травня 2024 року хакатону в БДПУ «Наука. Перезавантаження». Обрана в самому серці Києва локація стала майданчиком для теплих обіймів, обміну ідеями, пошуку інноваційних рішень відновлення та розвитку науки в умовах війни між викладачами, співробітниками та студентами БДПУ.

Продовжити читання “Післясмак від хакатону в БДПУ «Наука. Перезавантаження»”