Засідання наукового студентського гуртка “Іноземні мови в сучасному світі”

14 травня кафедра іноземних мов та методики викладання ФФСК БДПУ організувала захід, який ставив за мету посприяти обміну актуальними дослідженнями серед здобувачів вищої освіти. Подія зібрала молодих вчених, представників різних факультетів, які поділилися результатами своїх розвідок у галузі мовознавства, перекладознавства та методики навчання іноземних мов. Керівник секції – к.філол.н., доцент Мороз А.А.

Продовжити читання “Засідання наукового студентського гуртка “Іноземні мови в сучасному світі””

Цифрові навички для освіти з Google

З 19 березня по 1 травня викладачки факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, доцентки Анжеліка Лесик, Ольга Попова, Марина Нестеренко, Крістіна Петрик, старша викладачка Тетяна Мухіна, асистентки Карина Коваль та Тетяна Фатьянова успішно пройшли навчання від ТОВ «Академія цифрового розвитку», удосконалили професійні компетентності та отримали відповідні сертифікати обсягом 1 кредит ECTS (30 академічних годин) за результатами проміжних та підсумкових тестувань.

Продовжити читання “Цифрові навички для освіти з Google”

 «Іншомовна освіта очима студентів»: участь здобувачів магістерського рівня освіти в науково-практичному форумі

Сучасний глобалізований світ вимагає релевантних підходів щодо висвітлення та вирішення проблем освітнього середовища.

Продовжити читання ” «Іншомовна освіта очима студентів»: участь здобувачів магістерського рівня освіти в науково-практичному форумі”

Горизонти майбутнього у спільнодії зі стейкхолдерами закладів освіти України

16 травня видався святковим і насиченим подіями та заходами день. Це і #Мистецький_захід_Свято_Вишиванки і #Міжнародний_день_Фестивалю_науки, і #Зустріч_зі_стейкхолдерами.

Продовжити читання “Горизонти майбутнього у спільнодії зі стейкхолдерами закладів освіти України”

День Вишиванки — День Родоводу

В цей святковий день здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 053 Психологія факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ зустрілися на виховній годині «Історія та сучасність вишиванки — незламного символу українського народу».

Продовжити читання “День Вишиванки — День Родоводу”

Спорт і наука: Фестиваль наукової діяльності на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини

Для здобувачів вищої освіти за освітньо-професійними програмами «Фізична культура» та «Фізична культура і спорт» минулий тиждень (13.05. – 17.05.2024 р.) відзначився яскравими подіями Фестивалю науки, який традиційно проводиться в рамках Днів науки у Бердянському державному педагогічному університеті.

Продовжити читання “Спорт і наука: Фестиваль наукової діяльності на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини”

Науковий квест: випробування розуму та команди 

16 травня в межах фестивалю науки Бердянського державного педагогічного університету на факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти відбувся захоплюючий онлайн захід — науковий квест. Ця подія була організована викладачами кафедри прикладної психології та логопедії для здобувачів та викладачів факультету. 

Продовжити читання “Науковий квест: випробування розуму та команди “

Жити зараз! Важливі поради для збереження психічного здоров’я на майстер-класі “Синдром відкладеного життя» від практичного психолога

«На часі, чи не на часі? Що робити, коли є відчуття, що життя стоїть на паузі?» Відповіді на ці актуальні для багатьох українців питання шукали учасники майстер-класу “Синдром відкладеного життя», організованого кафедрою прикладної психології та логопедії факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти для студентів БДПУ та всіх охочих.

Продовжити читання “Жити зараз! Важливі поради для збереження психічного здоров’я на майстер-класі “Синдром відкладеного життя» від практичного психолога”