Участь БДПУ в проєкті Open4UA в Словенії

Протягом 23 – 26 квітня 2024 року Люблянський університет спільно з Міністерством вищої освіти, науки та інновацій Словенія та Центральною технічною бібліотекою Люблянського університету в Любляні, Словенія, провели навчальні семінари з відкритої науки та передової оцінки досліджень у межах проєкту ЄС Open4UA (Open Science f’or Ukrainian Higher Educaon System). Проект спрямований на підтримку Відкритої науки в Україні на різних рівнях.

Продовжити читання “Участь БДПУ в проєкті Open4UA в Словенії”

Знання і досвід практиків у сфері поствоєнної соціально-психологічної реабілітації

Університетське навчання завжди було ключовим етапом у формуванні кваліфікованих спеціалістів, здатних впливати на суспільний розвиток та розв’язання актуальних проблем. Однак, в контексті сучасних реалій, значення занять в університеті набуває ще більшої ваги, особливо коли вони здійснюються із залученням фахівців-практиків.

Продовжити читання “Знання і досвід практиків у сфері поствоєнної соціально-психологічної реабілітації”

Великодня культурно-мистецька толока

Три офлайн-локації в Києві, Дніпрі та Запоріжжі, майстер-класи, культурно-мистецькі заходи, лекції, психологічні тренінги, вікторина від студради, виконання гаївок, зустрічі, спілкування, обійми – все це наповнило тиждень Великодньої толоки.

Продовжити читання “Великодня культурно-мистецька толока”

«Візуальна підтримка в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами: досвід клінічного психолога. Практичні прийоми та інновації»

У межах Тижня психології кафедрою прикладної психології та логопедії факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти був організований вебінар для студентів спеціальності 016 Спеціальна освіта та всіх охочих на тему “Особливості застосування візуальної підтримки в роботі з дітьми, що мають особливі освітні потреби”.

Продовжити читання “«Візуальна підтримка в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами: досвід клінічного психолога. Практичні прийоми та інновації»”

Активності Великодньої толоки

Однією із цікавих подій життя студентів і викладачів БДПУ за останній час стало проведення Великодньої толоки.  Кожен день був наповнений активностями, які створювали відчуття світлого свята, що наближається. Не став виключенням і четвер: цього дня викладачки кафедри початкової освіти Лада Чемоніна й Ольга Качерова провели два заходи в режимі офлайн.

Продовжити читання “Активності Великодньої толоки”

Українська минувщина: війни за ідентичність і незалежність

Участь у роботі наукових форумів відіграє ключову роль у розвитку науковця і наукової спільноти загалом: дає можливість презентувати свої дослідження та отримати зворотний зв’язок від колег, сприяє обміну ідеями та досвідом, дозволяє ознайомитися з новітніми тенденціями та дослідницькими роботами у своїй галузі, допомагає розширити свої знання та поглибити розуміння проблем, вдосконалює навички публічних виступів та презентацій, що є важливим для успішного обговорення результатів досліджень зі співробітниками та громадськістю.

Продовжити читання “Українська минувщина: війни за ідентичність і незалежність”