ReMO 2024: Третя конференція дослідницької обсерваторії ментального здоров’я

З 14 по 16 травня 2024 року Наталя Цибуляк взяла участь у конференції «Побудова мережі, орієнтованої на ментальне здоров’я дослідників», що відбулася в межах ReMO COST Action. Основна тематика конференції була зосереджена на ментальному здоров’ї та благополуччі в академічних колах, що є стратегічно важливим питанням для Європейського дослідницького простору та за його межами.

Продовжити читання “ReMO 2024: Третя конференція дослідницької обсерваторії ментального здоров’я”

З ювілеєм, шановна Світлано Миколаївно!

Ми щиро вітаємо Вас з Вашим Днем народження! Бажаємо Вам лише мирного неба, побільше нових приємних зустрічей та подорожей, добрих знайомств, гарних новин, а також успіхів у всіх починаннях. Здоров’я, натхнення й чудового настрою попри все! І, звичайно, найшвидшої Перемоги!

Продовжити читання “З ювілеєм, шановна Світлано Миколаївно!”

Психологія в контексті сучасної освіти в Україні

16-17 травня 2024 року на базі Комунального закладу «Одеський педагогічний фаховий коледж» відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Традиційні та інноваційні підходи розвитку сучасної освіти в Україні».

Продовжити читання “Психологія в контексті сучасної освіти в Україні”

Захист курсових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта

17 травня 2024 року на кафедрі початкової освіти (завідувачка – кандидатка педагогічних наук, доцентка Лада Чемоніна) факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв (в. о. декана – кандидатка педагогічних наук, доцентка Анжеліка Лесик) БДПУ відбувся захист курсових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 31ПО групи спеціальності 013 Початкова освіта.

Продовжити читання “Захист курсових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта”

Участь у потужному науковому форумі

Науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв долучилися до VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Обговорюємо актуальні проблеми формування творчої особистості педагога в контексті наступності дошкільної та початкової освіти», яка відбулася у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.  Про масштабність події свідчить той факт, що  тільки пленарне засідання зібрало більше двохсот учасників. 

Продовжити читання “Участь у потужному науковому форумі”

Фестивальні родзинки факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв

Надзвичайно насиченим науковими заходами виявився минулий тиждень на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв (в. о. декана доцентка Анжеліка Лесик), який об’єднав викладачів і здобувачів вищої освіти  в межах різних зустрічей в онлайн та офлайн форматах. 

Продовжити читання “Фестивальні родзинки факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв”