«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»…

Кожного року 21 березня відзначається Всесвітній день поезії. Це свято рими, творчості, гармонії слова і духу. Поезія здатна об’єднувати різні покоління, народи, культури і країни. Вона торкається серця і передає найтонші емоції й почуття. Викладачі та студенти факультету філології та соціальних комунікацій долучилися до святкової події й взяли участь у флешмобі, що проходив в соцмережах Facebook та Instagram, та продекламували свої улюблені вірші.

Продовжити читання “«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»…”

Знати, щоб запобігти

Щорічно, 24 березня, у світі відзначають День боротьби з захворюванням на туберкульоз. Завдання журналістів – підвищувати рівень обізнаності аудиторії щодо глобальної епідемії туберкульозу, розповідати про способи профілактики та лікування.

Продовжити читання “Знати, щоб запобігти”

Підсумкова конференція з виробничої практики майбутніх керівників закладів освіти

Виробнича практика є невід’ємною складовою процесу підготовки здобувачів другого рівня вищої освіти. Виробнича практика майбутніх керівників закладів освіти передбачає безперервність та послідовність її проведення і спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих здобувачами у період навчання, набуття і вдосконалення практичних умінь і навичок за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Продовжити читання “Підсумкова конференція з виробничої практики майбутніх керівників закладів освіти”

Тайм-менеджмент: де і як знайти час на науку

Час – найцінніший ресурс у житті кожної людини, тому його планування є особистою відповідальністю кожного. Особливо актуальним є питання розподілу та організації часу для молодого науковця, адже потрібно встигнути все – підготуватися до пар, провести їх, написати статтю, дисертацію, посібник, монографію, стати найкращим куратором для підшефної групи, виконати організаційні доручення, знайти програми стажувань і взяти у них участь, обов’язково виграти грант, написати звіт, – і всі ці справи у режимі постійної багатозадачності.

Продовжити читання “Тайм-менеджмент: де і як знайти час на науку”

Про Чакалку, Бабая і Жерара

У вівторок 23.03.2021 року студенти факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету поспілкувалися з Іваном Андрусяком, відомим українським письменником, редактором дитячої редакції видавництва «Наш формат», лауреатом численних премій, в тому числі, премії ім. Лесі Українки.

Продовжити читання “Про Чакалку, Бабая і Жерара”