Інтерактивне заняття «Media. Music. Movies»: удосконалення навичок англомовної комунікації здобувачів спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво)

Насичено та яскраво відбулося заняття «Media. Music. Movies» з дисципліни «Інтерактивний курс англійської мови» для студентів 2 курсу ФППОМ (спеціальність 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво), яке підготувала та провела 26 лютого 2021 року кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри іноземних мов і методики викладання Бердянського державного педагогічного університету Оксана Халабузар.

Продовжити читання “Інтерактивне заняття «Media. Music. Movies»: удосконалення навичок англомовної комунікації здобувачів спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво)”

Кожне завтра починається вже сьогодні

27 лютого 2021 року на базі Палацу культури «Іскра» (м. Маріуполь) за сприяння та підтримки асоціації діячів культури і мистецтв Донеччини, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, Донецького обласного навчально-методичного центру культури відбувся V Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Творчий простір», у якому взяли участь більше 100 учасників різних вікових категорій у жанрі інструментального та вокального мистецтва.

Продовжити читання “Кожне завтра починається вже сьогодні”

На факультеті філології та соціальних комунікацій відзначили 150-річчя від дня народження Лесі Українки

25 лютого 1871 року народилася видатна українська письменниця, перекладачка, фольклористка та культурна діячка Леся Українка. Вона залишила по собі великий літературний доробок – вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики.

Продовжити читання “На факультеті філології та соціальних комунікацій відзначили 150-річчя від дня народження Лесі Українки”

Майстер-клас «Інтерактивні дошки: Що це? Де це? Як це?

Постійний розвиток і самовдосконалення є невід’ємною складовою професійної діяльності професорсько-викладацького складу факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Бердянського державного педагогічного університету.

Продовжити читання “Майстер-клас «Інтерактивні дошки: Що це? Де це? Як це?”

Студентка гуманітарно-економічного факультету здобула перемогу в конкурсі робіт «Галактика Цукерберга»

10 лютого 2021 року було підведено підсумки конкурсу учнівських та студентських робіт «Галактика Цукерберга», який проводився на базі факультету журналістики Запорізького національного університету в рамках реалізації проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Цей проєкт виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.

Продовжити читання “Студентка гуманітарно-економічного факультету здобула перемогу в конкурсі робіт «Галактика Цукерберга»”

Відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки

24 лютого викладачами кафедри педагогіки було організовано й проведено І тур Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка» серед студентів спеціальності 014 Середня освіта.

Продовжити читання “Відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки”

Обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація»

У лютому 2020 року відбулося розширене засідання кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ з обговорення освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на 2021–2025 роки.

Продовжити читання “Обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація»”

Пам’ять чи забуття? На засіданні читацького клубу обговорили роман «Амадока» Софії Андрухович

25 лютого 2021 року на базі літературно-фольклорної лабораторії кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства відбулося чергове засідання читацького клубу, на якому обговорили роман Софії Андрухович «Амадока».

Продовжити читання “Пам’ять чи забуття? На засіданні читацького клубу обговорили роман «Амадока» Софії Андрухович”

Сучасне бачення образотворчого мистецтва здобувачів вищої освіти ФППОМ

Щороку Бердянський міський художній музей ім. І. І. Бродського бере участь у Міжнародній акції Museum Selfie Day, проте цьогоріч карантинні обмеження не дозволили провести цей захід у звичному режимі. Тож, БХМ запропонував новий формат, який дозволив, починаючи від 16 січня, долучитися до нього всім охочим, навіть удома. Все що потрібно було зробити – зайти на сайт музею, обрати для себе картину та спробувати її відтворити.

Продовжити читання “Сучасне бачення образотворчого мистецтва здобувачів вищої освіти ФППОМ”