Плідна робота молодих дослідників, або Сторінка діяльності наукового гуртка «Secret history»

26 березня на кафедрі української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Secret history», роботу якого присвячено поглибленому вивченню сучасного світового літературного процесу.

Продовжити читання “Плідна робота молодих дослідників, або Сторінка діяльності наукового гуртка «Secret history»”

Долучаємося до проєкту ревіталізації земської школи в с. Нескучному

Кафедра менеджменту та адміністрування БДПУ разом із здобувачами другого рівня вищої освіти, спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, ОПП «Управління закладом освіти» взяли активну участь в обговоренні проєкту ревіталізації (відновлення, оживлення. – «УС») земської школи с. Нескучне (Великоновосілківський район Донецької області).

Продовжити читання “Долучаємося до проєкту ревіталізації земської школи в с. Нескучному”

24 березня – Всесвітній день боротьби проти туберкульозу

Щорічно, 24 березня, відзначається Всесвітній і Всеукраїнський день боротьби проти туберкульозу мета якого полягає в тому, щоб підвищити обізнаність про згубні наслідки туберкульозу на здоров’я людини, інформувати про економічні наслідки туберкульозу, і таким чином активізувати зусилля по боротьбі з цією глобальною епідемією.

Продовжити читання “24 березня – Всесвітній день боротьби проти туберкульозу”

Унікальні педагогічні системи фізичного розвитку дітей дошкільного віку

У методичному кабінеті факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти організована виставка літературних видань: власні унікальні педагогічні системи фізичного розвитку дітей дошкільного віку. Рекомендуємо звернути увагу на публікації доктора педагогічних наук, професора кафедри прикладної психології та логопедії Миколи Миколайовича Єфименка. Останніми роками стан здоров’я дітей значно погіршився: знизилася кількість абсолютно здорових, зросла кількість дітей, які мають різноманітні відхилення в стані здоров’я, порушення функцій опорно-рухового апарату, а також хронічні захворювання.

Продовжити читання “Унікальні педагогічні системи фізичного розвитку дітей дошкільного віку”

Добрі справи – для добрих людей

Сучасне суспільство повинно проявляти більше чуйності до оточуючих. У той час, коли одні люди живуть безтурботним життям, – інші потрапляють у складні життєві ситуації. Таким людям, безперечно, потрібна наша допомога як у подоланні матеріальних проблем, так і моральна підтримка.

Продовжити читання “Добрі справи – для добрих людей”