Підвищення суспільної обізнаності щодо проблеми дитячого аутизму

Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму щорічно відзначають 2 квітня. Дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 18 грудня 2007 року (Резолюція № 62/139), прийнята з метою привернення світової уваги до дітей та дорослих, які живуть з аутизмом, розширення знань про аутизм і надання населенню інформацію про те, наскільки важливо діагностувати аутизм якомога раніше.

Продовжити читання “Підвищення суспільної обізнаності щодо проблеми дитячого аутизму”

Проєкт Academic IQ: весняна сесія

З 6 квітня 2021 року розпочався другий цикл заходів  у межах  проєкту   «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic IQ) від  Американських Рад з міжнародної освіти за підтримки Посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. До цих  заходів долучилась команда Бердянського державного педагогічного університету (перший проректор,  професор Ольга Гуренко, начальник навчального відділу Ольга Шубіна, провідний фахівець з якості (освіти) Валентина Медведенко).

Продовжити читання “Проєкт Academic IQ: весняна сесія”

Неформальна підготовка до майбутньої професійної діяльності в початковій школі

Розібратися з усіма тонкощами філософії Нової української школи, усвідомити їх і прийняти здобувачам вищої освіти ОПП Початкова освіта зовсім непросто (ФППОМ, декан – професорка Людмила Коваль). Саме тому актуальною стає можливість ознайомитися з певним досвідом реалізації принципів педагогіки партнерства за допомогою джерел неформальної освіти.

Продовжити читання “Неформальна підготовка до майбутньої професійної діяльності в початковій школі”

Мистецька розмова

10 квітня студенти спеціальностей 014 Середня освіта (Мова і література (англійська) та 035 Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська), які є учасниками проєкту Access, мали можливість зустрітися і поспілкуватися з відомим берлінським художником – Аланом Мейером.

Продовжити читання “Мистецька розмова”

Участь студентів гуманітарно-економічного факультету в заходах неформальної освіти

Пандемія COVID-19 та суворий режим карантинних обмежень поставили бізнес у скрутне становище. Перед мікро-, малими та середніми підприємствами постають питання: Як пристосуватися до змін? Де спілкуватися зі своїми клієнтами? Як просувати свою продукцію та послуги на ринку в нових реаліях?

Продовжити читання “Участь студентів гуманітарно-економічного факультету в заходах неформальної освіти”

Зустріч студентів-германістів БДПУ з професіоналами-практиками

8 квітня 2021 року на факультеті філології та соціальних комунікацій відбулась онлайн-зустріч студентів третього курсу з вчителями німецької мови. Метою заходу стала акомодація освітньої програми «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)» до сучасних вимог роботодавців та працевлаштування студентів після закінчення ЗВО.

Продовжити читання “Зустріч студентів-германістів БДПУ з професіоналами-практиками”