15 квітня ц.р. на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені І. Франка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 23 Соціальна робота, спеціальності 231 Соціальна робота.
Продовжити читання “Вітаємо призерку Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 231 Соціальна робота”Участь викладачів гуманітарно-економічного факультету в онлайн конференції «Політика розвитку МСП на національному та місцевому рівнях: рекомендації та інструменти»
Викладачі кафедри менеджменту та адміністрування гуманітарно-економічного факультету ОПП «Менеджмент», ОПП «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу» Тетяна Черемісіна та Катерина Леміш 20 квітня 2021 року взяли участь в онлайн конференції «Політика розвитку МСП на регіональному та місцевому рівнях: рекомендації та інструменти», що була організована Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за підтримки проекту FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business.
Продовжити читання “Участь викладачів гуманітарно-економічного факультету в онлайн конференції «Політика розвитку МСП на національному та місцевому рівнях: рекомендації та інструменти»”Презентація магістерської освітньої програми «Соціальна медіація»
20 квітня відбулась онлайн-презентація освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня «Соціальна медіація» зі спеціальності 231 Соціальна робота. Ініціатором проведення заходу виступили розробники і за сумісництвом викладачі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Бердянського державного педагогічного університету під керівництвом Катерини Петровської, завідувачки кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти та Анастасії Тургенєвої, доцентки кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти.
Продовжити читання “Презентація магістерської освітньої програми «Соціальна медіація»”Коротко Pro початок: «Студентський десант S016»
Сьогодні, 21 квітня 2021 р. відбулась промозустріч викладачів кафедри прикладної психології та логопедії зі здобувачами першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта з нагоди запровадження «Студентського десанту S016» спеціальності. Яскрава, смілива, цікава, натхненна зустріч із перспективою на майбутнє!
Продовжити читання “Коротко Pro початок: «Студентський десант S016»”Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 014 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)»
21 квітня на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (м. Кропівницький) було проведено підсумкову науково-практичну конференцію ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 014 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)». Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт проводився з метою виявлення кращих досліджень і формування молодого резерву науковців.
Продовжити читання “Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 014 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)»”Взаємодія викладачів катедри початкової освіти зі стейкхолдерами
Робота, проведена викладачами катедри початкової освіти зі стейкхолдерами (роботодавцями) протягом 2020-2021 н. р. передбачала ряд зустрічей як на платформі ZOOM, так і особисте спілкування на базі ЗЗСО.
Продовжити читання “Взаємодія викладачів катедри початкової освіти зі стейкхолдерами”Гостьова лекція для логопедів: інноваційно про інформативне
Продовжуючи практику залучення до аудиторних занять професіоналів-практиків, експертів галузі, представників роботодавців, які мають власний передовий досвід у галузі спеціальної та інклюзивної освіти, під час вивчення освітньої компоненти «Інноваційні технології в логопедії» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Спеціальна освіта» 19 квітня 2021 року відбулася гостьова лекція Олени Ласточкіної, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри логопедії Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.
Продовжити читання “Гостьова лекція для логопедів: інноваційно про інформативне”Шлях до професіоналізму
Довгий час у суспільстві панувала думка про те, що людина, яка протягом навчання засвоїла багато знань, здатна легко самотужки у професійній діяльності напрацьовувати і застосовувати ефективні методи роботи. Наразі віра в те, що знання має пріоритет над умінням добряче похитнулася. Нині не тільки в освіті, а й у багатьох фахових галузях відбувається перенесення акценту на формування у майбутніх спеціалістів практичних умінь і навичок не тільки упродовж проходження виробничої практики, а й на аудиторних заняттях. Проведення лекційних та семінарських занять спільно з практиками підвищують фахову обізнаність і майстерність майбутніх педагогів, які будуть забезпечувати супровід дітей з особливими освітніми потребами.
Продовжити читання “Шлях до професіоналізму”Міжнародна наукова конференція з геопоетики в Харкові
16–17 травня 2021 року в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбулася VII Міжнародна наукова конференція «Художні феномени в історії та сучасності» («Географічний простір і художній текст»), що була організована кафедрою романської філології та перекладу факультету іноземних мов. Конференція була присвячена питанню географічного простору як чинника поетики, ландшафтно-територіальним образам і міфам, картографії літературних текстів, міському пейзажу і феномену подорожей у мистецьких творах.
Продовжити читання “Міжнародна наукова конференція з геопоетики в Харкові”