Реалії та перспективи: в Запоріжжі пройшло засідання координаційної ради ректорів

22 листопада 2022 року ректор Бердянського державного педагогічного університету, професор Ігор Богданов взяв участь у засіданні координаційної ради ректорів при Запорізькій обласній державній адміністрації. Під час зустрічі присутні розглянули нагальні проблеми освіти в умовах сьогодення.

Продовжити читання “Реалії та перспективи: в Запоріжжі пройшло засідання координаційної ради ректорів”

Інформаційна гігієна здобувачів вищої освіти під час війни

Розширення знань щодо безпеки діяльності і мережі Інтернет – актуальна проблема для всіх її активних користувачів. Як дорослих людей, так і молодших школярів. Особливо зараз, в умовах активної фактичної та інформаційної війни. Оскільки в зміст навчальних дисциплін в університеті ця тема закладена частково, то студенти 41ПО групи (в рамках вивчення дисципліни “Методика навчання інформатичної освітньої галузі в початковій школі”, викладачка Нестеренко Марина Миколаївна) вирішили ознайомитися з нею детальніше. 

Продовжити читання “Інформаційна гігієна здобувачів вищої освіти під час війни”

Педагогічна практика майбутніх учителів початкової освіти в умовах зміненої реальності

Педагогічна практика – це важлива складова частина освітнього процесу. Вона забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх фахівців із їх практичною діяльністю в закладі вищої освіти, сприяє формуванню творчого відношення майбутнього вчителя початкової школи до педагогічної діяльності.

Продовжити читання “Педагогічна практика майбутніх учителів початкової освіти в умовах зміненої реальності”