Продовжуємо серію кураторських годин національно-патріотичного спрямування, присвячених видатним історичним постатям України

У рамках серії кураторських годин національно-патріотичного спрямування, присвячених видатним історичним постатям України і приурочених до 90-річчя Бердянського державного педагогічного університету 9 листопада на кафедрі теорії та методики навчання мистецьких дисциплін відбувся виховний захід “Світ ловив мене та не спіймав”.

Продовжити читання “Продовжуємо серію кураторських годин національно-патріотичного спрямування, присвячених видатним історичним постатям України”

Здобувачі вищої освіти і викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін приєдналися до написання Радіодиктанту національної єдності 2022

9 листопада, у День української писемності та мови, в Україні відбувся традиційний Радіодиктант національної єдності 2022. Метою радіодиктанту є не перевірка грамотності учасників всеукраїнського флешмобу, а об’єднання людей навколо України.

Продовжити читання “Здобувачі вищої освіти і викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін приєдналися до написання Радіодиктанту національної єдності 2022”

Святкуємо разом

Українська мова − багата, душевна і дуже красива. Сьогоднішнє свято присвячене саме їй − нашій мові. День української писемності та мови щорічно святкується 9 листопада вже 23 роки поспіль. Свято встановлено Президентом України Леонідом Кучмою на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства, який видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови». Це також День вшанування пам’яті Нестора Літописця, послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.

Продовжити читання “Святкуємо разом”

Наукові читання «І. І. Огієнко – невтомний сівач на українознавчій ниві (до 140-річчя від дня народження)»

9 листопада 2022 р. кафедрою української мови та славістики було проведено наукові читання «І. І. Огієнко – невтомний сівач на українознавчій ниві (до 140-річчя від дня народження)», приурочені Дню української писемності та мови.

Продовжити читання “Наукові читання «І. І. Огієнко – невтомний сівач на українознавчій ниві (до 140-річчя від дня народження)»”

Розмовляти й думати українською мовою – модно та престижно!

Уже двадцять другий рік поспіль 9 листопада у День української писемності та мови відбувся Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Традиційно до загальнонаціонального флешмобу долучилися і здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 3-го курсу 31а,б ПО групи (спеціальність 013 Початкова освіта) разом із куратором, кандидаткою педагогічних наук, старшою викладачкою кафедри початкової освіти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ Крістіною Петрик.

Продовжити читання “Розмовляти й думати українською мовою – модно та престижно!”