Виставка військового металобрухту

Минуло дев’ять місяців із початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. На превеликий жаль ворог й надалі намагається захопити наші території, продовжує завдавати ударів по об’єктам критичної інфраструктури. Але завдяки майстерності Збройних Сил України та незламності віри та духу українського народу Україну не здолати!

Продовжити читання “Виставка військового металобрухту”

Планова зустріч гаранта ОПП «Середня освіта (англійська мова і література)» (стн) зі здобувачами вищої освіти

28 листопада 2022 року відбулася зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Середня освіта (англійська мова і література)» (скорочений термін навчання), кандидата філологічних наук, доцента Богдани Салюк зі здобувачами вищої освіти, які навчаються за цією програмою.

Продовжити читання “Планова зустріч гаранта ОПП «Середня освіта (англійська мова і література)» (стн) зі здобувачами вищої освіти”

Науковиця-філологиня успішно пройшла стажування в Гамбурзькому університеті

Докторка педагогічних наук, професорка кафедри української мови та славістики факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету Вікторія Загороднова з 20.10.2022 р. по 20.11.2022 р. успішно пройшла стажування на кафедрі мови та літератури, медіа ІІ Інституту славістики Гамбурзького університету (завідувач кафедри – проф. Marion Krause), мета якого – вивчення змісту і структури лінгвістичних та лінгводидактичних варіативних курсів у системі підготовки майбутніх філологів-славістів.

Продовжити читання “Науковиця-філологиня успішно пройшла стажування в Гамбурзькому університеті”

Стоп насильству!

         24 листопада цього року кафедра соціальної роботи та інклюзивної  освіти ФДССО традиційно відкрила соціальний марафон заходів  щодо захисту прав людини освітнім івентом «Про протидію насильству» (з елементами тренінгу) в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». На захід було запрошено здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти.

Продовжити читання “Стоп насильству!”

Дискурс керівників закладів освіти

За ініціативи Бердянського державного педагогічного університету, 25 листопада 2022 року було організовано семінар-дискурс «Реалії та виклики управління освітою в умовах війни в Україні»для керівників закладів освіти, що перебувають на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Ідея об’єднала управлінців Бердянської, Пологівської, Мелітопольської громад та міста Енергодара, загалом 70 учасників.

Продовжити читання “Дискурс керівників закладів освіти”

«Маркетинг для правників: власна справа в умовах конкуренції»

23 листопада, керівником юридичної фірми «Dunlevy Law PA» (м. Міннеаполіс, США) Кевіном Данлеві було проведено цікаву онлайн-лекцію для студентів-правників.

Продовжити читання “«Маркетинг для правників: власна справа в умовах конкуренції»”

До Дня свободи та гідності : «Україна – це територія гідності і свободи»

В 20-тих числах листопада традиційно українці згадують про події двох останніх революцій – Помаранчевої та Революції Гідності, без яких вже неможливо уявити історію сучасної України. Вшанування цих подій призвело до встановлення свята Дня свободи, яке святкувалося з 2005 по 2011 роки. З 13 листопада 2014 р. указом Президента П. Порошенка було започатковане свято Дня свободи та гідності, яке відновило і доповнило традиції попереднього.

Продовжити читання “До Дня свободи та гідності : «Україна – це територія гідності і свободи»”

До ювілею Анатолія Дімарова

Конференція «Роман Анатолія Дімарова «І будуть люди»: інтермедіальний простір твору», присвячена ювілею Анатолія Дімарова, відбулася. 24 листопада 2022 року кафедра української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства Бердянського державного педагогічного університету спільно з Інститутом літератури ім.Т.Г.Шевченка НАН України вшанувала Анатолія Дімарова.

Продовжити читання “До ювілею Анатолія Дімарова”

VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі»

23 листопада 2022 р. на відкритті VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі» декан факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, доцент кафедри прикладної психології та логопедії Євгенія Линдіна мала честь виступити з вітальним словом та представляти Бердянський державний педагогічний університет із доповіддю.

Продовжити читання “VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі»”

Крокуємо вперед, навчаємося задля майбутнього

Листопад насичений не лише перебоями електропостачання, але й участю та залученням до конференцій різного рівня, семінарів, тренінгів, тощо. Такі події дають можливість, на своєму освітянському полі, збагачуватися актуальною інформацією необхідною для підготовки конкурентоспроможного фахівця нашої країни.

Продовжити читання “Крокуємо вперед, навчаємося задля майбутнього”