11 листопада відбулася презентація проєкту “Поствоєнна соціально-психологічна реабілітація” для академічної спільноти університету-організатора, університетів-партнерів та зовнішніх стейкхолдерів.
Продовжити читання “Презентація проєкту”Поствоєнна соціально-психологічна реабілітація””Лунай повсюди, українське слово!
Кожна освічена людина повинна досконало знати свою історію і витоки писемності свого народу. Тільки завдяки писемному слову маємо можливість доторкнутися до надбань минулого. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато того, чим може пишатися наш народ.
Продовжити читання “Лунай повсюди, українське слово!”Всесвітній день науки на кафедрі початкової освіти: результати та перспективи
10 листопада визначається Всесвітній День науки, проте нові реалії сьогодення вносять свої корективи. Власні наукові здобутки за 2022 рік обговорювали й викладачі кафедри початкової освіти: написання статей у фахових виданнях, статтях із високим індексом цитування, базах Web of Seance та Scopus, участь у міжнародних проєктах, участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях.
Продовжити читання “Всесвітній день науки на кафедрі початкової освіти: результати та перспективи”Від студента до адвоката: шляхи правничої професії в США
12 листопада американськими юристами Рашель та Майклом Від було проведено цікаву онлайн-презентацію для викладачів та студентів-правників гуманітарно-економічного факультету БДПУ, присвячену питанням юридичної освіти та правничої професії в США.
Продовжити читання “Від студента до адвоката: шляхи правничої професії в США”Ідеї Григорія Сковороди в методико-природничій діяльності майбутніх учителів початкової школи на практиці
Дослідники життя і вчення Григорія Сковороди сходяться на тому, що Варсаві якимось чином вдається залишатися близьким і сучасним для нових поколінь, попри те, що вже змінилися кілька епох. У кожній новій генерації знаходяться люди, які мають Сковороду «за свого», люблять його як друга і шанують як учителя.
Продовжити читання “Ідеї Григорія Сковороди в методико-природничій діяльності майбутніх учителів початкової школи на практиці”