Робота наукового гуртка «Медіа в Україні»: наукові здобутки здобувачів вищої освіти спеціальності 061 Журналістика

Наука — це невід’ємна складова освітнього процесу здобувачів вищої освіти спеціальності 061 Журналістика. Здобувачі освіти, незважаючи на повномасштабне вторгнення, тимчасове переміщення університету та дистанційну форму навчання, змогли адаптуватися до реалій сьогодення і не тільки якісно засвоїти освітню складову, а і мають вагомі наукові здобутки.

Продовжити читання “Робота наукового гуртка «Медіа в Україні»: наукові здобутки здобувачів вищої освіти спеціальності 061 Журналістика”

Бакалавр хореографії – результат гідний поваги!

Підсумкова атестація на здобуття освітнього ступеню бакалавр спеціальностей 014 Середня освіта (Хореографія) та 024 Хореографія стала не абияким випробуванням для здобувачів освіти, викладачів хореографічних дисциплін та членів екзаменаційної комісії.

Продовжити читання “Бакалавр хореографії – результат гідний поваги!”

«Технології – це круто!» Дизайн, інженерні розрахунки та підприємницька діяльність

Як і обіцяла раніше, у нашій рубриці будуть відбуватися зустрічі з нашими видатними випускниками, які свою професійну діяльності пов’язали з технологіями та дизайном.

Продовжити читання “«Технології – це круто!» Дизайн, інженерні розрахунки та підприємницька діяльність”

Подорож до світу освіти та можливостей

23.06.23 на факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Бердянського державного педагогічного університету радо відкрилися віконця ZOOM для вступників, їхніх батьків та всіх зацікавлених осіб, щоб відправитися у «подорож до світу освіти та можливостей».

Продовжити читання “Подорож до світу освіти та можливостей”

Круглий стіл «Мистецтво в окупації» в БДПУ: підсумки проведення

В рамках реалізації проєкту #ZMINA_2_0 «Субгранти для культурних проєктів» фонду «ІЗОЛЯЦІЯ» за фінансової підтримки Європейського Союзу на базі БДПУ відбувся круглий стіл на тему «Мистецтво в окупації» (модератор –Ганна Лопатіна, графічний дизайнер – Сергій Ковачов).

Продовжити читання “Круглий стіл «Мистецтво в окупації» в БДПУ: підсумки проведення”

Випускний вечір гуманітарно-еконономічного факультету 2023

23 червня 2023 року на гуманітарно-економічному факультеті відбувся урочистий захід із нагоди завершення навчання на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти. Зустріч провели в онлайн-форматі, і вже із перших хвилин ностальгували за чудовими, креативними факультетськими випускними.

Продовжити читання “Випускний вечір гуманітарно-еконономічного факультету 2023”

Обговорюємо освітньо-професійні програми

22.06.2023 року на факультеті дошкільної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбулося розширене засідання наукової спільноти, стейкхолдерів, практиків, здобувачів освіти та випускників щодо обговорення проекту освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта та фізична культура».

Продовжити читання “Обговорюємо освітньо-професійні програми”

Світова наука в об’єктиві Бердянського державного педагогічного університету: Яна Сичікова провела унікальні дослідження на синхотроні DESY

Високотехнологічні наукові дослідження починаються не тільки з проривних ідей, але й з використання передових технологій, що дозволяють заглянути в найглибші закутки реальності. Бердянський державний педагогічний університет показує високий рівень участі в світовій науковій грі, як свідчить робота професора Яни Сичікової.

Продовжити читання “Світова наука в об’єктиві Бердянського державного педагогічного університету: Яна Сичікова провела унікальні дослідження на синхотроні DESY”

У БДПУ пройшла презентація книги «Мистецтво в окупації. Рефлексія»

«Тиша окупованих міст, ізоляція від світу та навіть один від одного – паралізують. Мистецтво і творчість не можуть існувати в кайданах. Страшно бачити жахіття війни, та не менш страшно нічого не бачити, не чути і не мати можливість говорити, коли тебе переповнюють різні емоції. Саме в таких умовах опинилися тисячі митців та діячів культури України з окупованих міст. Цей дискурс необхідно підіймати. Зараз час говорити про поневолену еліту нашого суспільства.

Продовжити читання “У БДПУ пройшла презентація книги «Мистецтво в окупації. Рефлексія»”

Підсумки проведення ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Мистецтво та мистецька освіта в сучасному соціокультурному просторі»

21-22 червня 2023 року відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція (відкрита для іноземних учасників) «Мистецтво та мистецька освіта в сучасному соціокультурному просторі», яка традиційно щороку проводиться кафедрою теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету.

Продовжити читання “Підсумки проведення ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Мистецтво та мистецька освіта в сучасному соціокультурному просторі»”

Запрошуємо на подію «Мистецтво в окупації. Рефлексія»

У п’ятницю, 23 червня 2023 року, приєднуйтесь до нас для подвійного заходу, що проводиться Бердянським державним педагогічним університетом. Заходи відбуваються у рамках прєкту «Мистецтво в окупації» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Продовжити читання “Запрошуємо на подію «Мистецтво в окупації. Рефлексія»”