Дні науки Ради молодих учених БДПУ

Фестиваль науки у Бердянському державному педагогічному університеті – це завжди важливий захід для всієї університетської родини. З особливою повагою до нього ставиться і Рада молодих учених БДПУ, однак не завжди обмежується лише тижнем його проведення.
Так, фестиваль науки для молодих учених розпочався з 10 травня заходом-лекцією від Ради молодих учених ФФСК «Навіщо молоді потрібна наука, а науці – молодь?».

Продовжити читання “Дні науки Ради молодих учених БДПУ”

«ProНауку» пізнавально та інтерактивно

26 травня 2023 року відбулася загальнофакультетська інтерактивна гра «ProНауку» для здобувачів факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, приурочена до святкування Днів науки в Україні та Фестивалю науки у Бердянському державному педагогічному університеті.

Продовжити читання “«ProНауку» пізнавально та інтерактивно”

Молодіжний форум «Молодь Бердянщини: виклики окупації»

31 травня 2023 року за ініціативи Бердянського державного педагогічного університету та підтримки Бердянської міської військової адміністрації, Бердянської районної державної адміністрації в Запоріжжі пройшов молодіжний форум «Молодь Бердянщини: виклики окупації». Захід відбувся у змішаному форматі (очно-дистаційному) і зібрав більше 300 осіб.

Продовжити читання “Молодіжний форум «Молодь Бердянщини: виклики окупації»”

Переможний конкурс студентських методичних робіт УАКП здобувачами вищої освіти БДПУ ФДССО спеціальності 016 Спеціальна освіта

Під час VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційні підходи в освіті та реабілітації дітей із особливими освітніми потребами», яка відбулася 18-19 травня 2023 року, фінальним етапом став Конкурс методичних робіт ВГО «Українська асоціація корекційних педагогів».

Продовжити читання “Переможний конкурс студентських методичних робіт УАКП здобувачами вищої освіти БДПУ ФДССО спеціальності 016 Спеціальна освіта”

Результати наукової роботи викладачів кафедри педагогіки

Уже традиційно в межах проведення Фестивалю науки в Бердянському державному педагогічному університеті викладачі кафедри педагогіки підсумували результати наукових досягнень за рік на засіданні викладацької секції. Цьогорічне обговорення наукових проблем проводилось у форматі круглого столу, а всі виступи викладачів були об’єднані темою «Формування готовності до інноваційної діяльності майбутнього вчителя початкових класів: мотивація і технології».

Продовжити читання “Результати наукової роботи викладачів кафедри педагогіки”