Розширюємо горизонти співпраці

29 вересня 2023 року ректор університету Ігор Богданов завітав у село Космач Косівського району на Івано-Франківщині, де відбулося знайомство з директором Космач-Ставницької гімназії Космацької сільської ради  Линдюком Василем Васильовичем. Ігор Тимофійович відвідав захід, присвячений патріотичній пісні, організований і проведений гімназією.

Продовжити читання “Розширюємо горизонти співпраці”

Міжнародний саміт «W4UA-2023» (Світ для України)

28-29 вересня у м.Жешув (Республіка Польща) проходив міжнародний саміт «W4UA-2023» (Світ для України), в якому взяли участь перша проректорка університету, професор Ольга Гуренко та доцентка кафедри прикладної психології та логопедів Олена Старинська.

Продовжити читання “Міжнародний саміт «W4UA-2023» (Світ для України)”

Правозахисна діяльність як рушій євроінтеграції

Одним з показників демократичного суспільства є дотримання прав людини. У межах співпраці між громадськими організаціями «Світ Толерантності» (Сакартвело) і «Вектор Прав Людини» (Україна) 29 вересня стартувала Школа адвокації для громадських лідерів в Україні та Сакартвело. Проєкт передбачає 6 основних воркшопів і додаткові активності актуальної тематики: “Мета та вектори правозахисної роботи”“Права людини. Міфи і факти”, “Роль неурядового сектору в процесах євроінтеграції”, “Адвокація та способи роботи з наративами”, “Адвокація в соціальних мережах”, “Мультимедійні засоби в агітації”.

Продовжити читання “Правозахисна діяльність як рушій євроінтеграції”

Знайомство із університетом: нормативна база БДПУ

Під такою назвою 27 вересня 2023 року на гуманітарно-економічному факультеті Бердянського державного педагогічного університету (БДПУ) відбулася кураторська година, присвячена огляду нормативної бази університету. Заходи такого роду відкривають перед здобувачами широкі можливості ознайомитися з правилами, регламентами та внутрішніми процедурами, що регулюють активності університету та студентського життя.

Продовжити читання “Знайомство із університетом: нормативна база БДПУ”

Співпраця закладів освіти – запорука якісної підготовки майбутніх хореографів

25-26 вересня 2023 року в Києві відбувся Всеукраїнський форум «Позашкільна освіта 2023: сучасні виклики та рішення» за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки та інновацій, Міністерства освіти і науки України, Державної служби якості освіти, Національної академії педагогічних наук України, Міжнародної асоціації позашкільної освіти, Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Продовжити читання “Співпраця закладів освіти – запорука якісної підготовки майбутніх хореографів”

Всесвітній день туризму на гуманітарно-економічному факультеті БДПУ для здобувачів ОП «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу»та ОП «Менеджмент»

27 вересня 2023 року відзначається Всесвітній день туризму. В контексті цієї дати Всесвітня туристична організація проголосила інвестиції у відновлення туризму, зростання та розвиток одним із найголовніших пріоритетів в інтересах процвітання людей та всієї нашої планети.

Продовжити читання “Всесвітній день туризму на гуманітарно-економічному факультеті БДПУ для здобувачів ОП «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу»та ОП «Менеджмент»”

Зелена відбудова України: роль HoReCa

26 вересня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту та адміністрування гуманітарно-економічного факультету доцентка, к.е.н., Катерина Леміш, доцентка, к.е.н., Олена Токаренко та старша викладачка Вікторія Швачко стали учасниками круглого столу в рамках презентації здобутків проекту «Відновлення і модернізація закладів гостинності на принципах ZeroWaste&ClimateFriendly для зеленого розвитку громад України».

Продовжити читання “Зелена відбудова України: роль HoReCa”

Штучний інтелект – палиця на два кінці

Якщо раніше думки про машини, які “виконують” людські дії та “вміють” мислити, були фантастичними вигадками, то в 2023 році це стало буденністю. Наразі ми стикаємося зі штучним інтелектом кожного дня в інтернеті, адже віртуальне життя – це те, що стало невід’ємною частиною нас самих. Для початку з’ясуємо, що саме являє собою ШІ.

Продовжити читання “Штучний інтелект – палиця на два кінці”

Можливості сталого розвитку туризму в повоєнний час

Викладачі кафедри менеджменту та адміністрування доцентка Леміш Катерина, доцентка Токаренко Олена, старша викладачка Швачко Вікторія 26 вересня 2023 р. взяли участь в онлайн презентації аналітичного звіту  за результатами реалізації ініціативи «Кращі європейські практики залучення соціальних партнерів в управління сталим туризмом для повоєнного відновлення громад та регіонів України: досвід Швеції для України». Захід було проведено на передодні всесвітнього дня туризму, що буде відмічатися 27 вересня. 

Продовжити читання “Можливості сталого розвитку туризму в повоєнний час”

Науковий діалог: наші вчені на міжнародному воркшопі у Празі

На минулому тижні два викладачі нашого університету, Ігор Лиман та Наталя Цибуляк, взяли участь у важливій події – міжнародному воркшопі під назвою “Impediments & Engagements. Humanities and social sciences after the Russian invasion of Ukraine”. Цей захід було організовано Французьким дослідницьким центром гуманітарних і соціальних наук (CEFRES) та відзначився активною участю наших учених як асоційованих дослідників CEFRES у рамках ініціативи non-resident scholarships for Ukrainian scientists in the field of humanities and social sciences.

Продовжити читання “Науковий діалог: наші вчені на міжнародному воркшопі у Празі”

ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція на факультеті ФМКТО

21-22 вересня 2023 року на базі факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти БДПУ у дистанційному форматі відбулася ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція “Науково-дослідна робота в системі підготовки фахівців-педагогів у природничій, технологічній і комп’ютерній галузях”. Співорганізаторами конференції стали: Національна академія педагогічних наук України, Український державний університет імені М.П. Драгоманова. Науковий форум за традицією зібрав знаних фахівців, освітян, молодих дослідників і здобувачів з різних куточків України, які опікуються проблемами сучасної природничої, комп’ютерної і технологічної освіти.

Продовжити читання “ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція на факультеті ФМКТО”

Вчора виховательки – сьогодні студентки

Напередодні дня дошкільника доцентка кафедри дошкільної освіти Алла Омеляненко завітала до «Дошкільного навчального закладу» №392 Дніпровської міської ради. З цим педагогічним колективом та кафедрою дошкільної освіти БДПУ (завідувачка, доцентка Ірина Улюкаєва) налагоджено плідну співпрацю. Завдяки розумінню важливості отримання  вищої педагогічної освіти, вичерпній профорієнтаційній інформації, наданій цільовій аудиторії на кожній з попередніх зустрічей, потенційні абітурієнтки обрали правильний вектор розвитку свого професійного зростання.

Продовжити читання “Вчора виховательки – сьогодні студентки”