Баланс між творчістю та професійністю

22 грудня 2023 року доцентка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Юлія Тараненко взяла участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі «Український народно-сценічний танець» на базі Дитячої хореографічної школи при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України імені Павла Вірського в м. Києві. Учасниками стали хореографи з 12 областей України та міста Києва.

Продовжити читання “Баланс між творчістю та професійністю”

Академічна доброчесність  у сучасному освітньому просторі: онлайн-зустріч із представниками бібліотеки БДПУ

22 грудня 2023 року відбулася онлайн-зустріч на тему «Академічна доброчесність  у сучасному освітньому просторі» для здобувачів І і ІІ рівнів вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) та 024 Хореографія.

Продовжити читання “Академічна доброчесність  у сучасному освітньому просторі: онлайн-зустріч із представниками бібліотеки БДПУ”

Успішний захист магістерських робіт

19-20 грудня 2023 року відповідно до графіку проведення Підсумкової атестації на факультеті фізико-математичної, комп’ютерної і технологічної освіти відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого рівня вищої освіти денної і заочної форм навчання за спеціальностями 014 “Середня освіта (фізика)” і 105 “Прикладна фізика та наноматеріали”.

Продовжити читання “Успішний захист магістерських робіт”