«Мистецьке коло»- осередок наукових і творчих пошуків

Студентський науковий гурток «Мистецьке коло» (керівники – Віра Бурназова, Галина Гайнетдінова, Світлана Сергієнко) щороку підводить підсумки наукової роботи і творчої діяльності. Учасники наукового гуртка взяли участь у міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференціях, де презентували доповіді з актуальних тем, пов’язаних з питаннями музичного мистецтва та його впливу на психоемоційний стан учасників освітнього процесу.

Продовжити читання “«Мистецьке коло»- осередок наукових і творчих пошуків”

Науковий гурток «Традиційні та інноваційні методи розвитку творчості в сучасному танці»

Одним із найважливіших засобів підвищення якості підготовки майбутніх фахівців у закладах вищої освіти є їх науково-дослідна робота, що представляє собою комплекс заходів наукового, методичного, організаційного характеру для забезпечення навчання всіх здобувачів вищої освіти навичкам наукових досліджень та експериментів у відповідності до обраної спеціальності в межах освітнього процесу і поза ним. Така діяльність відбувається в наукових гуртках та проблемних групах.

Продовжити читання “Науковий гурток «Традиційні та інноваційні методи розвитку творчості в сучасному танці»”

Новорічна зустріч із зірковими випускниками ФФКСЗЛ

Напередодні Новорічних свят у рамках «Різдвяної толоки» на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини відбулась святкова зустріч із зірковими випускниками.

Продовжити читання “Новорічна зустріч із зірковими випускниками ФФКСЗЛ”

GAMINGCLUBFDSSO розширює горизонти

Більше ріку тому три небайдужі і креативні першокурсниці факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Анастасія,Валерія, та Христина до Дня студента створили інтерактивну гру, яка започаткувала GAMINGCLUBFDSSO. За цей рік вже було підготовлено і проведено десяток ігор на різну тематику і для різних категорій: студентів, викладачів, дітей.

Продовжити читання “GAMINGCLUBFDSSO розширює горизонти”

Зустріч здобувачів вищої освіти з гарантом освітньо-професійної програми зі спеціальності 015.33 Професійна освіта (енергетика, електротехніка та електромеханіка)

Згідно з положенням про акредитацію освітніх програм, на кафедрі професійної освіти, трудового навчання та технологій (ПОТНТ) БДПУ відбулася онлайн зустріч студентів спеціальності 015.33 Професійна освіта (енергетика, електротехніка та електромеханіка) з гарантом освітньо-професійної програми «Професійна освіта. Енергетика, енергоефективність та енергозбереження» (ОПП) Вікторією Жигірь. У зустрічі взяли участь представники усіх студентських груп, які навчаються за цією освітньою програмою, а також завідувачка кафедри ПОТНТ Валентина Перегудова, викладачі кафедри Сергій Онищенко, Ольга Курило, Павло Буянов.

Продовжити читання “Зустріч здобувачів вищої освіти з гарантом освітньо-професійної програми зі спеціальності 015.33 Професійна освіта (енергетика, електротехніка та електромеханіка)”

 Випуск магістрів ФППОМ – 2023!

Випускний здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти  факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету – це не лише ще одна яскрава сторінка його історії, а й фінальний акорд студентського життя, яке поєднало мрії та реальність, прагнення до особистісного і професійного зростання.

Продовжити читання ” Випуск магістрів ФППОМ – 2023!”

Маніпуляції: дослідження фактів та критичний аналіз в сучасному суспільстві

У Школі волонтерів, яка організована кафедрою соціальної роботи та інклюзивної освіти, продовжуються зустрічі.

Продовжити читання “Маніпуляції: дослідження фактів та критичний аналіз в сучасному суспільстві”

Студентський науковий гурток «Музикант-науковець»: здобутки за 2023 рік і перспективи подальшої діяльності

Студентський науковий гурток «Музикант-науковець», що функціонує на кафедрі теорії та методики навчання мистецьких дисциплін під керівництвом доценток Анетти Омельченко та Вікторії Григор’євої, звітується про діяльність за 2023 календарний рік.

Продовжити читання “Студентський науковий гурток «Музикант-науковець»: здобутки за 2023 рік і перспективи подальшої діяльності”