Стратегії подолання інформаційних викликів

У понеділок, 11 грудня 2023 року на кафедрі соціальних комунікацій відбувся захист курсових робіт у рамках зимової заліково-екзаменаційної сесії.

Продовжити читання “Стратегії подолання інформаційних викликів”

Результати ХІV дистанційного конкурсу в галузі вокального та інструментального мистецтва «Азовський зорепад» – 2023»

9-го грудня 2023 року відбулася церемонія нагородження переможців ХІV-го дистанційного конкурсу в галузі вокального та інструментального мистецтва «Азовський зорепад». Незважаючи на складну ситуацію в країні, кафедра продовжує тримати мистецький фронт, а учасники знаходити можливість  творчо вдосконалюватися.

Продовжити читання “Результати ХІV дистанційного конкурсу в галузі вокального та інструментального мистецтва «Азовський зорепад» – 2023»”

Кураторські години до  Дня Збройних Сил України

В академічних групах гуманітарно-економічного факультету  минулого тижня  були проведені тематичні кураторські години, які присвячені Дню Збройних сил України. Куратори разом із здобувачами згадали основні етапи становлення незалежності нашої держави та Збройних сил України. Зосередилися на історичних віхах минулого українського війська та сьогоденні.

Продовжити читання “Кураторські години до  Дня Збройних Сил України”

Марафон вдячності

В межах Волонтерської ініціативи До Дня збройних сил України студенти і викладачі факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти взяли участь у тижневому «Марафоні вдячності ЗСУ», який спрямовувався на підтримку наших захисників. До нашого марафону доєдналася невелика кількість студентів інших факультетів, за що ми висловлюємо їм шану.

Продовжити читання “Марафон вдячності”

З великої літери Свято – зібратися разом!

9 грудня відбулася читка п’єси-казки на одну дію «Свято зірки, або бажання, здійснись!» сучасної авторки Надії Симчич. Родзинкою цього заходу була сумісна гра студентів, випускників, викладачів БДПУ. Під час репетицій здобувачі вищої освіти мали змогу ознайомитися з популярною українською авторкою, осмислити текст і авторську ідею твору.

Продовжити читання “З великої літери Свято – зібратися разом!”

Навчання в Міжнародній школі Жана Моне з менеджменту академічних проєктів та ефективної комунікації

Сьогодні питання участі кафедр у грантових програмах і наукових проєктах є пріоритетним для закладів вищої освіти України. 5-7 грудня 2023 року Національний університет харчових технологій (м. Київ) в межах проєктів програми ЄС Еразмус+  анонсував навчання в Міжнародній школі Жана Моне з менеджменту академічних проєктів та ефективної комунікації, залучивши до прослуховування курсу більше 400 учасників у форматі онлайн.  Спікерами школи стали досвідчені члени команд проєктів програми Еразмус+ та їх представники з України та Європейського Союзу.

Продовжити читання “Навчання в Міжнародній школі Жана Моне з менеджменту академічних проєктів та ефективної комунікації”