Ambassador FDSSO: «Coffee Time» з деканом

Ambassador FDSSO започаткував нову рубрику «Coffee Time» з викладачами, що відкриває нові перспективи для студентів різних курсів та форм навчання, випускників і потенційних абітурієнтів. Це унікальна можливість познайомитися з викладачами випускових кафедр у неформальній обстановці.

Продовжити читання “Ambassador FDSSO: «Coffee Time» з деканом”

Ad aeternitas memoriam …

Освітні компоненти «Історія педагогіки», «Історія менеджменту освіти» передбачають вивчення не лише соціальних умов певної епохи, що зумовлюють прогрес педагогічної науки і практики, а й життєвий шлях видатних особистостей, провідників освіти і науки. Правда раніше велич особистості визначала «керівна» сила суспільства і держави. На жаль, до цього часу ще спрацьовує наш «принцип» ментальної поваги: «Та як же його шанувати, коли він наш і ще живий?».

Продовжити читання “Ad aeternitas memoriam …”

Поповнюємо  скриньку творчих нагород

Щороку студенти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) Бердянського державного педагогічного університету беруть участь у Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі «Співограй» (м.Кропивницький). І цей рік не став винятком.

Продовжити читання “Поповнюємо  скриньку творчих нагород”

2 грудня – Міжнародний день боротьби за скасування рабства

Міжнародний день боротьби за скасування рабства, що відзначається щорічно 2 грудня, став символом світового об’єднання у зусиллях протидії цьому неприпустимому явищу.

Продовжити читання “2 грудня – Міжнародний день боротьби за скасування рабства”

Плагіат — розслідування, покарання, наслідки!

Продовженням серії заходів із доброчесності стало “розслідування з розкриття порушень принципів доброчесності у різних сферах творчості та науки”.

Продовжити читання “Плагіат — розслідування, покарання, наслідки!”

Висвітлення проблематики інтеграції в хореографії в наукових дискусіях

В Україні інтеграційні процеси є основними принципами реформування освіти поряд з принципами гуманізації та демократизації. У системі інноваційної освіти розробляється і впроваджується безліч навчальних технологій, що базуються на інтегративних підходах. Ці питання активно впроваджуються в зміст фахової підготовки майбутніх хореографів, а результати та проєктивпровадження висвітлюються під час наукових конференцій.

Продовжити читання “Висвітлення проблематики інтеграції в хореографії в наукових дискусіях”

У співпраці до перемоги

29-30 листопада 2023 року викладачі кафедри ТМНМД і здобувачі другого рівня вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), 014 Середня освіта (Хореографія) взяли участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції (відкрита для іноземних учасників) «Мистецтво, мистецька та позашкільна освіта: історія, теорія, практика, перспективи взаємодії», організованої кафедрою мистецтвознавства і позашкільної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Продовжити читання “У співпраці до перемоги”

Круглий стіл«Що ми знаємо про ВІЛ/СНІД?»

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом на кафедрі біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації зі здобувачами вищої освіти спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини було проведено круглий стіл на тему «Що ми знаємо про ВІЛ/СНІД?».

Продовжити читання “Круглий стіл«Що ми знаємо про ВІЛ/СНІД?»”

Літературний гід

Можливість розповісти про новинки літератури  в форматі відео-конференції  плідно використовується бібліотекою університету вже протягом листопада. Другу і останню середу кожну місяця ми розповідаємо про нові книги , видавничі проекти, цікавих, оригінальних авторів.

Продовжити читання “Літературний гід”

Молодь Бердянщини: Вчителі, яких ми потребуємо для освіти, яку ми хочемо

28 листопада 2023 року на базі Бердянського державного педагогічного університету відбувся круглий стіл «Вчителі, яких ми потребуємо для освіти, яку ми хочемо: мотивації вчителів та аналіз викликів». В університеті вже стало доброю традицією проводити спільно з районною та місцевою владою різного роду заходи під загальною назвою «Молодь Бердянщини» як символ єдності містян. Ця зустріч відбулася в межах реалізації цілі сталого розвитку «Якісна освіта» і зібрала понад 170 осіб, серед яких викладачі, здобувачі, співробітники БДПУ, директори та вчителі шкіл міста Бердянська та Бердянського району.

Продовжити читання “Молодь Бердянщини: Вчителі, яких ми потребуємо для освіти, яку ми хочемо”

Обговорення актуальних проблем сімейного права

Доцентка кафедри правознавства Катерина Дудорова,студенти 4 ПР групи гуманітарно-економічного факультету Олена Лихацька, Валерія Симоненко, Ірина Снєжинська взяли участь у всеукраїнському Круглому столі «Актуальні проблеми здійснення та захисту сімейних прав та інтересів: виклики війни». Захід відбувся 25 листопада 2023 року у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова офлайн та у сервісі відеоконференцій зв’язку Zoom.

Продовжити читання “Обговорення актуальних проблем сімейного права”