Волонтерство у фокусі: відкриття Школи для новачків

У сучасному світі, де виклики та кризи змінюють наше сприйняття суспільних цінностей, роль волонтерства стає все більш значущою. Це не лише прояв альтруїзму, а й важливий елемент соціальної взаємодії та підтримки.

Продовжити читання “Волонтерство у фокусі: відкриття Школи для новачків”

«16 днів проти насильства» в стінах Бердянського державного педагогічного університету

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Продовжити читання “«16 днів проти насильства» в стінах Бердянського державного педагогічного університету”

Відбулися традиційні Міжнародні педагогічно-мистецькі читання «Неперервна педагогічна освіта ХХІ століття: досвід, інновації, тенденції»

Приємний післясмак залишили традиційні ХХІ Міжнародні педагогічно-мистецькі читання «Неперервна педагогічна освіта ХХІ століття: досвід, інновації, тенденції», котрі завдяки колективу і безпосередньо завідувачці відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, докторці педагогічних наук, професорці Мирославі Вовк, зібрали наукову спільноту, митців з

Продовжити читання “Відбулися традиційні Міжнародні педагогічно-мистецькі читання «Неперервна педагогічна освіта ХХІ століття: досвід, інновації, тенденції»”