Серія гостьових лекцій британського професора Найджела Осборна в рамках проєкту «Art Therapy Force»

11-12 грудня 2023 року на базі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відбулася  серія гостьових лекцій британського композитора, викладача, автора методів використання музики та мистецтва для підтримки дітей, які були травмовані внаслідок військових конфліктів, Найджела Осборна (Велика Британія). Запрошення долучитися до онлайн-трансляції отримали  здобувачі І (бакалаврського) і ІІ (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) і викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету.

Продовжити читання “Серія гостьових лекцій британського професора Найджела Осборна в рамках проєкту «Art Therapy Force»”

Баскетбольна спокуса Світу: Арена міжнародних ветеранських змагань

З 7 по 10 грудня 2023 р. міжнародна баскетбольна арена м. Сохачев (Польща)  стала місцем зустрічі для ветеранських команд з України, Польщі, Литви та Латвії.

Продовжити читання “Баскетбольна спокуса Світу: Арена міжнародних ветеранських змагань”

«Штучний інтелект – майбутнє освіти»: підвищення кваліфікації у новому вимірі

З 7 по 23 листопада 2023 року викладачі  кафедри теорії та методики фізичного виховання пройшли курс  підвищення кваліфікації для освітян «Штучний інтелект та майбутнє освіти», що реалізувався у співпраці ГО  Прогресильні та Експертного комітету з питань розвитку ШІ при Міністерстві цифрової трансформації України.

Продовжити читання “«Штучний інтелект – майбутнє освіти»: підвищення кваліфікації у новому вимірі”