Гостьова лекція професора Єфименка здобувачам спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія»

28 листопада  2023 року відбулася гостьова лекція доктора педагогічних наук, професора кафедри прикладної психології та логопедії Бердянського державного педагогічного університету Єфименка Миколи Миколайовича на тему «Вплив фізичного розвитку на психічну сферу дитини з особливими освітніми потребами, зокрема її мовлення».

Продовжити читання “Гостьова лекція професора Єфименка здобувачам спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія»”

Підвищуємо рівень професійної кваліфікації під час авторського навчального тренінгу зі штучного інтелекту

23 листопада 2023 року в рамках роботи Всеукраїнського науково-практичного онлайн семінару «Мистецька освітня галузь в умовах освітньої трансформації» відбувся авторський навчальний тренінг «Створення бек-треків за допомогою штучного інтелекту», тренером якого виступила Людмила Аристова, докторка філософії в галузі освіти, доцентка, доцентка кафедри музичного мистецтва Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського.

Продовжити читання “Підвищуємо рівень професійної кваліфікації під час авторського навчального тренінгу зі штучного інтелекту”

«Незабудка – біль душі і пам’ять серця»: вшанування жертв Голодомору та святкування Дня Гідності та Свободи

Друга половина листопада видалася плідною та насиченою для викладачів кафедри іноземних мов і методики викладання та здобувачів факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету. Ціла низка заходів була проведена для вшанування пам’яті жертв Голодомору та святкування Дня Гідності та Свободи.

Продовжити читання “«Незабудка – біль душі і пам’ять серця»: вшанування жертв Голодомору та святкування Дня Гідності та Свободи”

Зустріч робочої групи ОПП “Середня освіта (музичне мистецтво)” зі здобувачами 1 курсу другого (магістерського) рівня з питань моніторингу і періодичного перегляду освітньої програми

24 листопада 2023 року відбулася зустріч робочої групи ОПП “Середня освіта (музичне мистецтво)” зі здобувачами 1 курсу другого (магістерського) рівня з питань моніторингу і періодичного перегляду освітньої програми.

Продовжити читання “Зустріч робочої групи ОПП “Середня освіта (музичне мистецтво)” зі здобувачами 1 курсу другого (магістерського) рівня з питань моніторингу і періодичного перегляду освітньої програми”

Презентуємо діяльність  кафедри ТМНМД і БДПУ у рамках Всеукраїнського науково-практичного онлайн-семінару «Мистецька освітня галузь в умовах освітньої трансформації»

21 листопада завідувачка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, доцентка Віра Бурназова взяла участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного онлайн-семінару «Мистецька освітня галузь в умовах освітньої трансформації» (21-24 листопада 2023 р.).

Продовжити читання “Презентуємо діяльність  кафедри ТМНМД і БДПУ у рамках Всеукраїнського науково-практичного онлайн-семінару «Мистецька освітня галузь в умовах освітньої трансформації»”

Зустріч зі стейкхолдерами

16 листопада 2023 р. викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ  провели зустріч зі стейкхолдерами освітньо-професійної програми магістерського рівня «Середня освіта. Біологія та здоров’я людини»(гарант – Наталя Пшенична). На розширеному засіданні кафедри були присутні директори шкіл, професіонали – практики, вчителі біології,  викладачі, а також здобувачі освіти.

Продовжити читання “Зустріч зі стейкхолдерами”

Міжнародний конкурс зі цифрового сторітелінгу

У вересні-жовтні 2023 року відбувся Міжнародний конкурс із цифрового сторітелінгу “Життєві історії для зцілення та натхнення від тих, хто навчає та вчить англійську мову”.

Продовжити читання “Міжнародний конкурс зі цифрового сторітелінгу”

Пам’ятати, щоби бути!

Сучасно облаштований та інтерактивний простір Національного музею Голодомору-геноциду дивує кількістю експозицій: українські рушники, елементи національного одягу, великі елементи побуту, такі як ткацький станок і рибальський човен. Це дозволяє краще зрозуміти умови життя наших пращурів, зануритись в історію, щоб повністю відчути трагедію, створену радянською владою.

Продовжити читання “Пам’ятати, щоби бути!”

Вшановуємо пам’ять жертв голодоморів

День пам’яті жертв голодоморів – щорічний пам’ятний день в Україні. Запроваджений згідно з Указом президента Леоніда Кучми № 1310/98 від 26 листопада 1998 року. Сучасну назву і дату пам’ятного дня визначив Указ президента України Віктора Ющенка в травні 2007 року. А 28 листопада 2008 року Верховна рада України ухвалила Закон «Про Голодомор 1932-33 рр. в Україні», згідно з яким Голодомор був визнаний геноцидом українського народу.

Продовжити читання “Вшановуємо пам’ять жертв голодоморів”

25 листопада – День пам’яті жертв Голодомору

Україна, одна з найбільших країн Європи, має не лише багату культурну спадщину, а й складну історію, яка залишила глибокий слід у серцях українського народу.

Продовжити читання “25 листопада – День пам’яті жертв Голодомору”

Засідання наукового гуртка студентів-біологів

У листопаді традиційно проходить засідання студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми біології», присвячене врученню Нобелівських премій. Гурток організовано на базі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації для здобувачів освіти спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) бакалаврського та магістерського рівнів освіти. Керівники гуртка – доценти Наталя Пшенична та Віталій Гнатюк.

Продовжити читання “Засідання наукового гуртка студентів-біологів”

Виробнича практика – перша сходинка до майбутньої професії вчителя біології та основ здоров’я

22 листопада 2023 року відбулася звітна конференція здобувачів вищої освіти 3 курсу освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» першого (бакалаврського) освітнього рівня спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини).

Продовжити читання “Виробнича практика – перша сходинка до майбутньої професії вчителя біології та основ здоров’я”