Підсумкова атестація в задоволення: фінальний реверанс хореографів

Швидко, але не даремно промайнули півтори роки онлайн навчання здобувачів ОПП «Середня освіта (Хореографія) в магістратурі. Підсумками результатів навчання стала підсумкова атестація, яка передбачала складання комплексного кваліфікаційного іспиту з практикумом й захисту випускної кваліфікаційної роботи (творчого проєкту).

Продовжити читання “Підсумкова атестація в задоволення: фінальний реверанс хореографів”

Тренінг з юридичних питань, пов’язаних з війною

Асоціацією юридичних клінік України за підтримки Проєкту USAID «Справедливість для всіх» було організовано навчання 25 викладачів права та керівників юридичних клінік з питань, пов’язаних з війною. У програмі взяла участь і доцентка кафедри правознавства, керівниця ЮК БДПУ Катерина Дудорова.

Продовжити читання “Тренінг з юридичних питань, пов’язаних з війною”

Робота над проєктом Національної стратегії освіти і науки до 2030 року

Міністерство освіти і науки України ще наприкінці червня 2023 року запросило громадськість до роботи над Національною стратегією розвитку освіти і науки України (до 2030 р.). Долучився до цього процесу і працював майже півроку над цим стратегічним документом і наш викладач БДПУ, доцент кафедри правознавства Мирошниченко Володимир Олександрович. Він працював експертом-розробником одразу у двох робочих групах – «Загальна середня освіта» та «Вища освіта». Крім безпосереднього написання експертних пропозицій, Володимир Олександрович брав активну участь у проведенні сесій у Zoom-форматі, що були організовані міністерством.

Продовжити читання “Робота над проєктом Національної стратегії освіти і науки до 2030 року”

«Різдвяний ритм»: майстер-клас з українського бойового танцю

19 грудня 2023 року в рамках Різдвяної толоки, яка проводиться в БДПУ спільно з ЦДЮТ імені Є.Руднєвої м.Бердянська, усі бажаючі мали можливість долучитися до майстер-класу з українського бойового танцю. Спікером виступив викладач кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Дмитро Ільїн.

Продовжити читання “«Різдвяний ритм»: майстер-клас з українського бойового танцю”