Добрих справ багато не буває!

6 грудня колектив кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін спільно з громадською організацією “ВПО України” у м.Вінниця організували і провели благодійний івент до Дня Святого Миколая для дітей родин ВПО з Луганської області, які втратили батьків.

Продовжити читання “Добрих справ багато не буває!”

Академічна доброчесність у фокусі

Напередодні сесії є важливим нагадати про академічну доброчесність та її важливу роль в освітньому процесі. Академічна доброчесність – це фундаментальний принцип, який утримує структуру вищої освіти і забезпечує чесність, цілісність і довіру в академічному середовищі. Вона включає в себе ряд важливих аспектів, яких ми завжди повинні дотримуватися у навчанні, роботі та житті.

Продовжити читання “Академічна доброчесність у фокусі”

Застосування GOOGLе сервісу “Sway” для презентацій на уроках мистецтва: відкрита гостьова лекція фахівця-практика Карини Смирнової

5 грудня 2023 року в межах вивчення ОК “Цифрові технології в музичному мистецтві”, яку здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти опановують відповідно до змісту ОП “Середня освіта (музичне мистецтво), було проведено відкриту гостьову лекцію фахівця-практика, учительки мистецтва Богданівського ліцею Дніпропетровської області Карини Смирнової на тему “Застосування GOOGLе сервісу “Sway” для створення презентацій на уроках мистецтва” https://sway.office.com/?ui=uk-UA&rs=UA.

Продовжити читання “Застосування GOOGLе сервісу “Sway” для презентацій на уроках мистецтва: відкрита гостьова лекція фахівця-практика Карини Смирнової”

Круглий стіл студентської наукової спільноти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво)

5 грудня 2023 року на кафедрі теорії та методики навчання мистецьких дисциплін відбулося засідання студентського наукового гуртка “Музикант-науковець” (керівники – доцентки Вікторія Григор’єва, Анетта Омельченко).

Продовжити читання “Круглий стіл студентської наукової спільноти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво)”

Перші успіхи психологів-магістрів

Добрий початок – половина справи

Платон

Підготовка конкурентоздатних фахівців у сфері тренінгової діяльності передбачає фундаментальне теоретичне та практичне навчання здобувачів вищої освіти. Саме в такому напрямку продовжується освітній процес у майбутніх психологів-тренерів освітньо-професійної програми “Психологія тренінгової роботи” спеціальності 053 Психологія.

Продовжити читання “Перші успіхи психологів-магістрів”

Відкрита гостьова лекція «Характерні особливості молдовського народного танцю» від практика Іона Бенкеча

6 грудня 2023 року в межах вивчення ОК «Теорія і методика викладання/навчання народно-сценічного танцю» відбулася відкрита гостьова лекція на тему «Характерні особливості молдовського народного танцю» для здобувачів вищої освіти ОП “Хореографія”, ОП “Середня освіта (Хореографія). Фітнес”.

Продовжити читання “Відкрита гостьова лекція «Характерні особливості молдовського народного танцю» від практика Іона Бенкеча”

Помічники Святого Миколая

Напередодні новорічних свят студентська рада факультету філології та соціальних комунікацій відкрила збір для Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Камʼянської міської ради.

Продовжити читання “Помічники Святого Миколая”