Не єдиною красою…

   Студенти-заочники БДПУ, приїжджаючи цьогоріч на сесії, не можуть надивуватися багатьма фундаментальними змінами щодо благоустрою територій, ремонтів фасадів, самих корпусів та аудиторій, встановленням різноманітного обладнання… Із таким же захопленням й неприхованою гордістю розповідала нам про це, супроводжуючи недавно відремонтованими аудиторіями, декан гуманітарно-економічного факультету Тамара Макаренко: «Приємно працювати, відчуваючи, що керівництво університету робить усе можливе, аби не втрачати високого звання одного із найкрасивіших вишів України, а й дбає, щоби студенти наші мали всі умови для повноцінного навчання та відпочинку: щойно запустили в дію десять новеньких комп`ютерів в одній із аудиторій, недавно завершили ремонтні роботи в кількох аудиторіях, встановивши відповідне сучасне обладнання…».
    До речі, на щотижневих оперативних нарадах ректор університету, професор Ігор Богданов не втомлюється нагадувати деканам факультетів та керівникам підрозділів подавати службові записки із їхнім баченням матеріально-технічного забезпечення навчально-виховного процесу в університеті, щоби планувати цю роботу й на дальшу перспективу…

0 1

 3 4

5 2

6 8 9

 

«Університетське Слово»
Світлини редакції  

Просвітницька місія професора Крижка

   Учора, 1 листопада, в ЗОШ №1 м. Бердянська відбувся науково – практичний семінар заступників директорі з навчальної роботи «Сучасний вчитель нової української школи». Розглянуто низку актуальних питань щодо реалізації Концепції нової української школи. Учасники семінару зацікавлено обмінялися думками щодо кардинальних змін в роботі вчителя.

Позитивно і зацікавлено був сприйнятий виступ завідувача кафедри менеджменту та адміністрування гуманітарно-економічного факультету БДПУ, професора Василя Крижка «Провідницька місія сучасного вчителя». Всі присутні керівники отримали запрошення до вступу в магістратуру зі спеціальності «Управління навчальним закладом».

IMG-ae80bf1fd6aaf28b3abe80375d7c0cdf-V

IMG-56b9fbf84b1bfe54cc6044fd42f7f71b-V

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами кафедри)

“Helloween Fest” у БДПУ

   Із давніх часів у ніч з 31 жовтня на 1 листопада відзначається свято Хелловін. У цю ніч люди одягають  страшні костюми, влаштовують  маскаради та конкурси. Головним символом свята, як і 100 років тому, є гарбузова голова Джека зі свічкою всередині.  

   А чи знаєте ви, що ж це за свято Хелловін? Що відзначається в цей день і звідки взялися ці ритуали і традиції? Коріння цього дивного свята починаються з часів дохристиянської доби. 31 жовтня, згідно з календарем кельтів, починалася зима. Святкування Нового року відбувалося вночі на перше листопада. У цю ніч, за стародавнім повір'ям кельтів, світи живих і мертвих відкривали свої двері, і мешканці потойбічного світу пробиралися на землю. Для того щоб не стати жертвами духів і привидів, кельти гасили в своїх будинках вогонь, надягали на себе звірині шкури, щоб відлякувати непроханих прибульців. Символом свята був гарбуз, він не тільки означав закінчення літа та збору врожаю, а й відлякував злих духів священним вогнем, який запалювався всередині. 

   31 жовтня з ініціативи студентської ради гуманітарно-економічного факультету, при підтримці профкому та СтудРади БДПУ у головному корпусі студенти відсвяткували Хелловін.

Свято почалося з відкриття моторошної фотозони, з якою був пов’язаний один із конкурсів на найбільшу кількість лайків за фото в Instagram. О 18:00 розпочався концерт, на якому студенти – представники майже всіх факультетів – співали хіти таких відомих виконавців, як Tina Turner, The Cranberries, System of a Down, Adel, John Bon Jovi та багато інших. Студентка 3 курсу гуманітарно-економічного факультету Юлія Жаренова подарувала всім запальний танок. Ведучий фесту розповів історію свята Хеллоуін, яка здивувала багатьох присутніх. 

   Під час заходу студентська рада БДПУ визначила найкращий образ та найкращий виступ вечора і нагородила переможців Sweet boxes – солодкими подарунками. Крім того, всі присутні брали участь у святковій лотереї, картки для якої було розповсюджено до початку свята. Переможцем лотереї став маленький гість свята – син одного із викладачів, який теж отримав солодкий приз. 

Окрема подяка дівчатам – Олені Таран, Валентині Вовчок та Юлії Капустєнко, які оформили чудову фото-зону, та Владу Базарі і Катерині Жук за організацію свята. 

   Судячи з кількості присутніх, а в аудиторії 139 не було зайвого місця, свято вдалося та може стати гарною традицією.

1 2 

3 11111

viber image

 

 

Аліна Рудакова

(Студентська Рада БДПУ)

Світлини автора     

Дбаючи про рідне місто…

   У форматі “Відкритий простір (Open Spaсe)” 31 жовтня ц. р. відбулася зустріч на тему: «Бердянськ привабливий в усі сезони» в межах розробки Маркетингової стратегії міста Бердянська. Провели її експерти проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) Валентина Затишняк, Лариса Оленковська, головний експерт з питань місцевого врядування Ігор Лепьошкін та регіональний координатор проекту ПРОМІС у Запорізькій області Світлана Кругляк.

   Головна мета обговорення з активними мешканцями міста –  виявлення та формування ідей для позитивного туристичного іміджу Бердянська і просування його бренду. Зокрема, проекти мали стосуватися візуалізації, «вирощування» та закріплення бренду в міському середовищі, інфраструктурі та свідомості бердянців, пожвавлення бренду в культурному середовищі міста тощо. Як відзначила Лариса Оленковська, щодня конкуренція між територіями та містами тільки посилюється, і наскільки проекти будуть направлені на створення позитивних вражень від міста і наскільки ці ідеї готові будуть реалізовувати влада спільно з мешканцями, настільки місто матиме успіх.

   Захід відвідали активні бердянці: студенти нашого університету Дмитро Кіосов, Микола Оверченко, Альона Скуйбіда та Катерина Волощук, підприємці, представники курортного та готельного бізнесу, національних товариств, громадських організацій, а також заступник міського голови Юлія Дойнова та представники відділів виконкому.

    Присутнім був презентований проект ідеї бренду для маркетингової стратегії, який напрацювала робоча група. Згодом  учасники зустрічі мали можливість висловити всі свої ідеї та „зареєструвати” їх. Пропозиції стосувалися різних напрямків – від благоустрою міста до позиціювання Бердянська як сильного, безпечного та спортивного для мешканців та туристів – цілий рік. Надалі експерти проекту ПРОМІС опрацюють ідеї, які буде включено до Маркетингової стратегії міста.    

 

IMG_8019 IMG_8024

IMG_8043 IMG_8050

IMG_8064 IMG_8075

Микола Оверченко,
студент БДПУ, кор. «УС»

Світлини автора