Визнання успішної реалізації гранту від House of Europe: диплом та цінні подарунки

У 2021 році у нашому університеті реалізовувався грант на персональний проєкт проректорки з наукової роботи Яни Сичікової. Грант був наданий Європейським Союзом за програмою Дім Європи. Результатом реалізації стало відкриття першої в Україні галереї Наноарт, а також проведення безлічі просвітницьких заходів: воркшопів, майстер-класів, лекторіїв, круглих столів, бріфінгів тощо.

Продовжити читання “Визнання успішної реалізації гранту від House of Europe: диплом та цінні подарунки”

Зірковий випуск магістрів ОПП «Початкова освіта» на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв

15 грудня 2021 року на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету відбулося урочистя з нагоди вручення дипломів здобувачам другого (магістерського) рівня освітньо-професійної програми 013 Початкова освіта. 

Продовжити читання “Зірковий випуск магістрів ОПП «Початкова освіта» на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв”

Від пошуку креативних ідей до їх успішної реалізації

У Бердянському державному педагогічному університеті на платформі «Є ідея!» проходив студентський інтенсив, ініціаторами якого виступили студентський клуб та випускники. До участі долучилися й здобувачки першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 2-го курсу 21ПО групи Вікторія Чорна (спеціальність 013 Початкова освіта) та 23ММ групи Олександра Шостак (спеціальність 014 Середня освіта. Музичне мистецтво) факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету (декан – проф. Людмила Коваль, куратори академічних груп – ст. викл. Крістіна Петрик та доц. Вікторія Григор’єва). Їхні проєкти отримали перемогу й кошти на реалізацію в межах університету.

Продовжити читання “Від пошуку креативних ідей до їх успішної реалізації”