І знову наш журналіст виборює золоту медаль із армрестлінгу!

У період із 24 листопада по 3 грудня в м. Бухарест (Румунія) проходив ХLІІ Чемпіонат Світу з армрестлінгу 2021. До збірної України, що змагалася з 38 країнами, потрапив здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня першого року навчання спеціальності 061 Журналістика факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету Дмитро Верещак, який напередодні виборов перше та друге місця на ХХХ Чемпіонаті Європи.

Продовжити читання “І знову наш журналіст виборює золоту медаль із армрестлінгу!”

Звітна конференція з виробничої освіти
здобувачів вищої освіти 3 курсу
спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво)

Виробнича практика як стрижень системи підготовки майбутніх учителів забезпечує не тільки дієвість засвоєних професійних компетентностей, але й сприяє виявленню педагогічних здібностей та індивідуальних творчих можливостей кожного студента, впливаючи на педагогічне мислення і стиль дій майбутнього вчителя.

Продовжити читання “Звітна конференція з виробничої освіти
здобувачів вищої освіти 3 курсу
спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво)”

Особливості визнання неформальної освіти здобувачів освітньо-професійної програми 013 Початкова освіта у процесі опанування фаховими методиками

У Бердянському державному педагогічному університеті на факультеті на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв (деканка – Людмила Коваль) важливим компонентом опануванням фаховими методиками початкової освіти майбутніми учителями початкової школи є здобуття неформальної освіти.

Продовжити читання “Особливості визнання неформальної освіти здобувачів освітньо-професійної програми 013 Початкова освіта у процесі опанування фаховими методиками”

Зустріч з потенційними абітурієнтами

Кафедра початкової освіти продовжує співпрацю з педагогічними коледжами Донецької області. Так, нещодавно відбулася онлайн зустріч з випускниками КЗ «Покровський педагогічний коледж» – потенційними абітурієнтами спеціальності 013 Початкова освіта.

Продовжити читання “Зустріч з потенційними абітурієнтами”

Здобутки наукової школи професорки Людмили Коваль

Наказом МОН України №1290 від 30.11.2021 р. викладачці кафедри початкової освіти Тетяні Ніконенко присвоєне вчене звання доцентки. Для кафедри початкової освіти – це знакова подія, оскільки професорсько-викладацький склад поповнився молодою вченою. Вона, як представниця наукової школи професорки Людмили Коваль, пройшла шлях від учительки початкової школи (до речі – переможниця конкурсу «Вчитель року») до доцентки кафедри початкової школи.

Продовжити читання “Здобутки наукової школи професорки Людмили Коваль”

Запрошуємо всіх, хто бажає, взяти участь в Online конференції “Енергетична безпека в сучасному світі: правові аспекти”

Шановні колеги! 08 грудня 2021 року о 16:00. Відбудеться круглий стіл за участі американської спікерки Джулії Саліван – адвокатки, експертки з енергетичного права (Штат Меріленд). Тема конференції: “Енергетична безпека в сучасному світі: правові аспекти”.

Продовжити читання “Запрошуємо всіх, хто бажає, взяти участь в Online конференції “Енергетична безпека в сучасному світі: правові аспекти””

Дякуємо людям, які оберігають наш мир і дбають про безпеку України!

До Міжнародного Дня волонтерів (5 грудня) та Дня Збройних сил України (6 грудня) на факультеті психолого-педагогічної освіта та мистецтв провели виховну годину на платформі ZOOM. Відповідальною за цей захід була доцентка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Анетта Омельченко.

Продовжити читання “Дякуємо людям, які оберігають наш мир і дбають про безпеку України!”

Подяки та відзнаки волонтерам – від захисників

Учора, 5 грудня, ГО «Наші Атланти» вирішила зібратись дружньою родиною, аби тепло привітати кожного зі святом – Днем волонтера, подякувати за жертовність, майже восьмирічну безкорисливу діяльність… Не обійшлося, звичайно, і без нагород та відзнак від наших захисників.

Продовжити читання “Подяки та відзнаки волонтерам – від захисників”

Підсумкова конференція за результатами проходження психологічної практики

3 грудня 2021 року відбулася підсумкова конференція за результатами проходження психологічної практики зі здобувачами вищої освіти 304 та 305 академічних груп, на якій було заслухано короткі, але змістовні звіти практикантів.

Продовжити читання “Підсумкова конференція за результатами проходження психологічної практики”

Вулична соціальна акція

Триває щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Студенти-волонтери активно залучаються до міських заходів, що організовуються з метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, захисту прав жінок, формування соціального здоров’я, профілактики негативних суспільних явищ та соціальних хвороб.

Продовжити читання “Вулична соціальна акція”

Академічна доброчесність у спортивній науці – 2021

30 листопада 2021 року на факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено вебінар «Академічна доброчесність у спортивній науці».

Продовжити читання “Академічна доброчесність у спортивній науці – 2021”