Педагогічна практика здобувачів-філологів 4 курсу: набутий досвід і виклики реалій карантину

13 грудня відбувся захист педагогічної практики здобувачів першого (бакалаврського) рівня освіти ОПП «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)», що навчаються на 4 курсі.

Продовжити читання “Педагогічна практика здобувачів-філологів 4 курсу: набутий досвід і виклики реалій карантину”

Новорічна майстерня–2021

Сьогодні на факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти почала працювати майстерня добрих справ із виготовлення новорічних іграшок до свята Святого Миколая та новорічних свят. Особливістю цього заходу було навчити майбутніх фахівців дошкільної освіти виготовленню іграшок та новорічних прикрас для ялинки з різних матеріалів: фетру, паперу, намистинок, мережива тощо. Кожен такий виріб, створений власноруч, несе в собі тепло серця, побажання здоров’я, щастя, миру і злагоди.

Продовжити читання “Новорічна майстерня–2021”

Головне для отримання стипендії з Фонду ім. К. Ковшевич – активність. Активність – у глибокому та широкому розумінні цього слова

Засновниця Фонду пані Христина Ковшевич-Дурбак, починаючи ще з минулого навчального року, започаткувала нові вимоги для студентів, які претендують на отримання фінансової допомоги.

Продовжити читання “Головне для отримання стипендії з Фонду ім. К. Ковшевич – активність. Активність – у глибокому та широкому розумінні цього слова”

Виробнича практика – важливий крок до професії вчителя біології та основ здоров’я

У грудні 2021 р. здобувачі вищої освіти третього курсу спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) денної форми навчання повернулися з виробничої практики з яскравими враженнями, емоціями, якими прагнули поділитися з одногрупниками і викладачами кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ  на звітній конференції. Проходження виробничої практики відбувалося в закладах загальної середньої освіти міста Бердянська (№ 1, 3, 9), за місцем майбутнього працевлаштування здобувача.

Продовжити читання “Виробнича практика – важливий крок до професії вчителя біології та основ здоров’я”

«Молодий вчений року: основні номінації та перспективи участі молодих учених БДПУ»: презентація конкурсу Ради молодих учених

15 грудня ц.р. відбулась презентація конкурсу Ради молодих учених при МОН «Молодий вчений року: основні номінації та перспективи участі молодих учених БДПУ» для науково-педагогічних працівників нашого університету з числа молодих дослідників. Захід був організований за ініціативи Ради молодих учених Бердянського державного педагогічного університету та підтримки запрошеного експерта – Дар’ї Бибик, доктора філософії у галузі соціальної роботи, доцента, старшого викладача кафедри соціальної освіти та соціальної роботи соціально-правового факультету НПУ імені М. П. Драгоманова, лауреата Всеукраїнського щорічного конкурсу «Молодий вчений року» у номінації «Аспірант року у галузі суспільних і гуманітарних наук».

Продовжити читання “«Молодий вчений року: основні номінації та перспективи участі молодих учених БДПУ»: презентація конкурсу Ради молодих учених”

Новорічний челендж від катедри початкової освіти

13 грудня здобувачі першого рівня вищої освіти ОПП «Початкова освіта» під керівництвом доцентки катедри початкової освіти Катерини Степанюк розпочали челендж «Час новорічної казки починається із новорічних прикрас». Слід зазначити, що ідея виготовлення ялинкових прикрас виникла під час вибору тем індивідуальних творчих проєктів у межах освітньої компоненти «Методика навчання технологічної освітньої галузі в початковій школі». Такий підхід до індивідуальної роботи дозволяє сформувати здатність свідомо обирати траєкторію власного творчого розвитку, поєднувати різні матеріали у процесі проєктно-технологічної діяльності, реалізовувати потенціал здобувачів вищої освіти як майбутніх учителів початкової школи.

Продовжити читання “Новорічний челендж від катедри початкової освіти”

Вітаємо з успішною акредитацією!

14 грудня на своєму засіданні Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти остаточно затвердило рішення про акредитацію освітньо-професійної програми «Управління закладом освіти» за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки у Бердянському державному педагогічному університеті (кафедра менеджменту та адміністрування).

Продовжити читання “Вітаємо з успішною акредитацією!”

Захист курсових робіт з «Історії зарубіжної літератури»

13 грудня на Андрія на кафедрі української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства відбувся захист курсових робіт студентів 3-го курсу спеціальності 035 Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська).

Комісія у складі професорки Софії Філоненко та доценток Ганни Табакової, Ольги Боговін працювала в режимі онлайн на платформі Zoom.

Продовжити читання “Захист курсових робіт з «Історії зарубіжної літератури»”