Внутрішнє забезпечення якості освіти & готуємося до акредитації

З чого починати, щоб розробити цікаву освітню програму? Як визначити її  унікальність? Яка роль здобувачів вищої освіти та працедавців у моніторингу освітніх програм? Як підготуватись до акредитації освітньої програми? На що треба звернути особливу увагу при написанні звіту про самооцінювання? Відповіді на ці та інші запитання отримали «новачки» та досвідчені гаранти освітніх програм сьогодні, 23 квітня 2024 року, у віртуальній залі Бердянського державного педагогічного університету.

Продовжити читання “Внутрішнє забезпечення якості освіти & готуємося до акредитації”

Чорнобиль: біль серця

Напередодні  38-ї річниці з моменту техногенної ядерної катастрофи – аварії на Чорнобильській атомній електростанції – 23 квітня доценткою кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Анеттою Омельченко було проведено виховну годину “Чорнобиль: біль серця” для здобувачів спеціальностей “Музичне мистецтво” і “Хореографія”. Пані Анетта розкрила трагічні події й наслідки Чорнобиля за допомогою мистецтва.

Продовжити читання “Чорнобиль: біль серця”

Підсумки проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Мистецтво та мистецька освіта в сучасному європейському соціокультурному просторі»

19-20 квітня 2024 року кафедрою теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Мистецтво та мистецька освіта в сучасному європейському соціокультурному просторі».

Продовжити читання “Підсумки проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Мистецтво та мистецька освіта в сучасному європейському соціокультурному просторі»”

Партнерський воркшоп «Соціальний та емоційний інтелект: чи мають значення?»

В межах проведення тижнів психології з нагоди Всеукраїнського Дня психолога 22.04.2024 р. професоркою кафедри психології, докторкою психологічних наук Любов’ю Співак та доценткою кафедри прикладної психології та логопедії, кандидаткою психологічних наук Оленoю Старинською був проведений партнерський воркшоп “Соціальний та емоційний інтелект: чи мають значення?”.

Продовжити читання “Партнерський воркшоп «Соціальний та емоційний інтелект: чи мають значення?»”

«Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах багатовимірна імерсивна модель»

Упродовж трьох місяців (грудень 2023 р.  – лютий 2024 р.) здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта денної форми навчання  в рамках ОК «Академічна доброчесність університетської спільноти» (викладачка – кандидатка педагогічних наук, доцентка Ольга Попова) мали можливість долучитися до онлайн курсу «Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах багатовимірна імерсивна модель».

Продовжити читання “«Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах багатовимірна імерсивна модель»”