День пам’яток історії та культури

Міжнародний день пам’яток і визначних місць – відзначається щороку 18 квітня. Рішення про вшановування дати було прийнято Генеральною Асамблеєю ЮНЕСКО у 1983 році з ініціативи міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ICOMOS). Важливо ще раз нагадати світовому суспільству про різноманіття культурної спадщини, створеної зусиллями багатьох народів за всю історію людства, її вразливість та необхідність збереження для майбутніх поколінь.

Продовжити читання “День пам’яток історії та культури”

Громадське обговорення від МОН

18 квітня 2024 року Міністерство освіти і науки України ініціювало громадське обговорення проєкту наказу «Про державну атестацію наукових установ та закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності».

Продовжити читання “Громадське обговорення від МОН”

TESOL 2024: участь у міжнародній конференції викладачів англійської мови у м.Тампа (США)

Міжнародна асоціація TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) є наймастабнішою та найвпливовішою в світі професійною організацією вчителів англійської мови як другої або іноземної, що вже майже шістдесят років об’єднує фахівців, що розбудовують методологію навчання цієї дисципліни. Асоціація постійно організовує різноманітні майстер-класи, вебінари і тренінги, але найбільшою її подією є щорічна конференція, яка відбувається в США.

Продовжити читання “TESOL 2024: участь у міжнародній конференції викладачів англійської мови у м.Тампа (США)”

Гостьова лекція “Ведення шкільної документації” для майбутніх вчителів англійської мови

18 квітня для здобувачів вищої освіти ФФСК БДПУ, які навчаються за освітньо-професійною програмою “Середня освіта (англійська мова та література)” (гарант – доцентка кафедри ІММВ Ірина Школа), була проведена гостьова лекція “Ведення шкільної документації”. Запрошеною лекторкою виступила Ольга Олександрівна Коробова, професіонал-практик з багаторічним досвідом роботи в закладах загальної середньої освіти, вчитель вищої категорії, заступник директора з навчально-виховної роботи Бердянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Продовжити читання “Гостьова лекція “Ведення шкільної документації” для майбутніх вчителів англійської мови”