Великодні візерунки

Напередодні Великодніх свят в ЗДО № 368 м. Дніпро в межах підписаного меморандуму між КЗ «Освітня траєкторія» та Бердянським державним педагогічним університетом та у межах культурно-мистецького заходу «Великодня толока» відбувся майстер-клас з виготовлення писанок «Великодні візерунки».

Продовжити читання “Великодні візерунки”

Чорнобиль – незагоєна рана України

26 квітня 1986 року – дата, яка й дотепер відлунює болем у серцях кожного українця. Чорнобиль залишається незагоєною раною нашої нації, катастрофою століття. Безлюдні вулиці Прип’яті, покинуті школи та дитячі майданчики, колючий дріт зони відчуження – усе це назавжди закарбувалося в  пам’яті очевидців і передається від покоління до покоління.

Продовжити читання “Чорнобиль – незагоєна рана України”

Студентська олімпіада з соціальної педагогіки – 2024

Студентські олімпіади є складовою науково-дослідної роботи університету взагалі та профілюючих кафедр зокрема. Цей вид роботи спрямований на підготовку до наукової діяльності молодої творчої генерації майбутніх спеціалістів, розвиток професійних уподобань та  потреб, мотиваційної сфери та критичності розуму, самостійності та оригінальності мислення.

Продовжити читання “Студентська олімпіада з соціальної педагогіки – 2024”

Креативність та інновації у сфері кібербезпеки: перемога Анастасії Антоненко

У світі, де кожен клік та пароль може визначати нашу цифрову долю, важливість кібербезпеки не може бути переоцінена. Анастасія Антоненко, студентка другого курсу освітньо-професійної програми “Професійна освіта. Цифрові технології” факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти, стала символом інновацій та креативності у цій важливій сфері.

Продовжити читання “Креативність та інновації у сфері кібербезпеки: перемога Анастасії Антоненко”

Зустріч з Міністром освіти і науки України Оксеном Лісовим

25 квітня 2024 року в Запоріжжі відбулася робоча зустріч ректорів закладів вищої освіти Запорізької області з Міністром освіти і науки України Оксеном Лісовим.

Продовжити читання “Зустріч з Міністром освіти і науки України Оксеном Лісовим”

Катастрофа, яка залишила відбиток на історії людства

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної станції стався вибух, що призвів до викиду в атмосферу величезних доз радіації та радіоактивних речовин. Це змінило життя цілого покоління, зробило місто Прип’ять і 30 км поліських лісів навколо радіоактивними на тисячі років та пришвидшило розпад Радянського Союзу.

Продовжити читання “Катастрофа, яка залишила відбиток на історії людства”

Актуальні проблеми професійного самовдосконалення вчителя біології та основ здоров’я

25 квітня на кафедрі біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації  Бердянського державного педагогічного університету  відбувсянауково-методичний семінар «Актуальні проблеми професійного самовдосконалення вчителя біології та основ здоров’я».

Продовжити читання “Актуальні проблеми професійного самовдосконалення вчителя біології та основ здоров’я”