Влада і конфлікт

Таку назву мав тренінг, який пройшов 14 квітня у м. Запоріжжі в офлайн-режимі, модератором якого виступив старший викладач кафедри психології факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ, психолог ГО TatoHub.Бердянськ Артем Полуляхов.

Продовжити читання “Влада і конфлікт”

Погляд практиків на використання освітніх технологій для мовленнєвого розвитку дітей раннього віку

Останнім часом  все більше  закладів дошкільної освіти повертаються до офлайн навчання  у групах короткотривалого перебування дітей раннього віку. Так, питання впливу сучасних освітніх засобів на опанування мовленнєвою діяльністю дітьми третього року життя стало предметом обговорення на бінарній лекції,  яка відбулася 17 квітня 2024 року для здобувачів 2 курсу  освітньо-професійної програми 012 Дошкільна освіта.

Продовжити читання “Погляд практиків на використання освітніх технологій для мовленнєвого розвитку дітей раннього віку”

Більше, ніж ідеї: реалізація творчих ініціатив молодих учених ФППОМ

12 квітня відбулося засідання Ради молодих учених факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв (в.о. декана, кандидатка педагогічних наук, доцентка Анжеліка Лесик), на якому вдало поєдналися  інновації та традиції цього дорадчого органу.

Продовжити читання “Більше, ніж ідеї: реалізація творчих ініціатив молодих учених ФППОМ”

Психологічна підтримка в умовах війни: роль освіти та практики

Україна переживає випробування війни, де кожен день стає битвою за мир та безпеку. Цивільне населення опиняється під постійним ризиком через обстріли та руйнування інфраструктури. У таких умовах психологічна підтримка стає життєво важливою, а співпраця між освітою та практикою – ключовою.

Продовжити читання “Психологічна підтримка в умовах війни: роль освіти та практики”

Академічна доброчесність: виклики та перспективи

6 березня викладачі та студенти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв (в.о. декана, кандидатка педагогічних наук, доцентка Анжеліка Лесик) відвідали вебінар «Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи», що проходив на базі Національного університету «Запорізька політехніка».

Продовжити читання “Академічна доброчесність: виклики та перспективи”