Студентське дозвілля

У неділю 07.04.2024 року здобувачі і викладачі Бердянського державного педагогічного університету зустрілися в приміщенні ГО Сяйво надії в Запоріжжі і в невимушеній обстановці поспілкувалися і пограли в настільні ігри. Під час зустрічі панувала атмосфера радості та дружби, а молодь занурювалася у світ стратегій, логіки та веселощів.

Продовжити читання “Студентське дозвілля”

Майстер-клас із живопису з Ольгою Качеровою

У суботу 06.04.2024 року пройшов майстер-клас із живопису, який провела старша викладачка кафедри початкової освіти факультету психолого-педагогічної освіти і мистецтв Ольга Качерова. Захід зібрав 17 здобувачів і викладачів різних факультетів БДПУ.

Продовжити читання “Майстер-клас із живопису з Ольгою Качеровою”

Неформальна освіта майбутніх учителів початкової школи в рамках вивчення навчальної дисципліни «Технології дистанційного навчання в ПШ»

У межах опанування освітньої компоненти «Технології дистанційного навчання в початковій школі» (викладачка – доцентка кафедри початкової освіти Марина Нестеренко) здобувачі 31ПО групи успішно пройшли додатковий онлайн-курс «Організація ефективного онлайн-навчання» на порталі Дія. Освіта й отримали цінні навички, які є надзвичайно важливими в сучасному освітньому просторі.

Продовжити читання “Неформальна освіта майбутніх учителів початкової школи в рамках вивчення навчальної дисципліни «Технології дистанційного навчання в ПШ»”

Громадське суспільство України в умовах війни

Сучасні дослідження стають каталізатором для постійного вдосконалення навчальних програм та пошуку актуальних рішень. Нещодавно, Алла Мельничук, асистентка кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, співорганізаторка Школи волонтерів 2024 та проектна менеджерка го “Агенції креативних ініціатив “Більше”, була запрошена на презентацію дослідження, ініційованого ІСАР Єднанням та виконаного Київським міжнародним інститутом соціології у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України».

Продовжити читання “Громадське суспільство України в умовах війни”