Академічна доброчесність як складова забезпечення якості науково-дослідницької діяльності здобувачів другого рівня вищої освіти ОПП Початкова освіта

Цілком закономірно, що якісна професійна підготовка здобувачів вищої освіти ОПП Початкова освіта можлива лише за умови створення середовища відповідальності та чесності, у якому для кожного студента визначені індивідуальні завдання практико орієнтованого спрямування. Викладачі забезпечують інформаційний супровід індивідуальної роботи здобувачів, надають консультації та коригують виконання завдань дистанційно, застосовуючи при цьому всі засоби онлайн зв’язку.

Продовжити читання “Академічна доброчесність як складова забезпечення якості науково-дослідницької діяльності здобувачів другого рівня вищої освіти ОПП Початкова освіта”

Освіта викладачів катедри початкової освіти: неформальна складова

Одним із завдань інтегрованого курсу «Я досліджую світ» є формування та розвиток толерантності, терпимості та поваги до інших; уміння дотримуватись правил та застосовувати соціальні навички в різних видах діяльності; створення комфортних умов для самовираження, самоідентифікації та реалізації особистісного потенціалу молодшого школяра.

Продовжити читання “Освіта викладачів катедри початкової освіти: неформальна складова”

Майстер-клас із виготовлення великодніх крапанок

Напередодні Великодніх свят за ініціативи кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства на факультеті філології та соціальних комунікацій було організовано майстер-клас із виготовлення великодніх крапанок для викладачів та студентів від керівника зразкового гуртка «Юні умільці» ЦДЮТ Галини Голубової.

Продовжити читання “Майстер-клас із виготовлення великодніх крапанок”

35 річниця Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2021 року Юлія Тараненко, старша викладачка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, провела виховний захід, присвячений найбільшій техногенній катастрофі, що сталася 1986 року, – аварії на Чорнобильській АЕС.

Продовжити читання “35 річниця Чорнобильської катастрофи”

Звітна конференція з виробничої практики за спеціалізацією «Логопедія. Спеціальна психологія» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта

29 квітня о 13-00 на інтернет платформі Zoom відбулась звітна on-line конференція за результатами виробничої практики здобувачів 4 курсу (гр. 403) під керівництвом викладачів кафедри прикладної психології та логопедії Ольги СЕРБОВОЇ, Наталі ЦИБУЛЯК, Тетяни СУЩИНСЬКОЇ, Наталі КЕДИ, Марії ЗВЕРЯКА, Вікторії ШАМЛІ та Ольги МАЛИГІНОЇ.

Продовжити читання “Звітна конференція з виробничої практики за спеціалізацією «Логопедія. Спеціальна психологія» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 016 Спеціальна освіта”