Роль спорту в житті студента

Спорт – це не тільки здоровий спосіб життя, але й чудовий спосіб розвитку лідерських якостей, підвищення успішності в навчанні, покращення настрою та боротьба зі стресом.
У цій статті ми розповімо про те, як заняття спортом можуть допомоги студентам.

Продовжити читання “Роль спорту в житті студента”

Презентація міждисциплінарної освітньо-професійної магістерської програми «Поствоєнна соціально-психологічна реабілітація» потенційним абітурієнтам

Профорієнтаційна робота – це кропітка та планомірна робота, яка має проводитись систематично. Особливої уваги потребують нові освітньо-професійні програми, які потребують додаткової реклами та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи.

Продовжити читання “Презентація міждисциплінарної освітньо-професійної магістерської програми «Поствоєнна соціально-психологічна реабілітація» потенційним абітурієнтам”

Не зволікай: алгоритми першої допомоги

24.04.2023 року викладачі та студенти кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Бердянського державного педагогічного університету пройшли тренінг на тему: «Гострі отруєння лікарськими засобами та хімічними сполуками: алгоритми першої допомоги» з метою підвищення рівня компетенцій загальної медичної підготовки.

Продовжити читання “Не зволікай: алгоритми першої допомоги”