Про “Нові знання”: зустріч із вчителем англійської мови

Сучасні суспільні умови спонукають до мобільності, гнучкості та, часом, трансформації освітнього процесу задля його оптимізації і вдосконалення. Відповідно і підготовка кваліфікованих кадрів, зокрема вчителів іноземних мов, має йти в ногу з часом, чому сприяє співпраця і діалог із зовнішніми стейкхолдерами – вчителями-предметниками, методистами, класними керівниками закладів загальної середньої освіти.

Продовжити читання “Про “Нові знання”: зустріч із вчителем англійської мови”

Українська мова в Німеччині (інформативна лекція)

8 листопада лекторка Інституту славістики Гамбурзького університету (ФРН), професорка факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету Вікторія Загороднова провела інформлекцію «українська мова в Німеччині». Лекторка розповіла про українськомовну підготовку учнів і студентів Німеччини, ознайомила слухачів з питаннями співробітництва у сфері культури та взаємодії з українською громадскістю тощо. У заході взяли участь викладачі, студенти, магістранти факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету та вчителі шкіл міста.

Продовжити читання “Українська мова в Німеччині (інформативна лекція)”

Тренінг «Як позбутися негативних думок» для студентів-філологів

2 листопада на базі факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету пройшла зустріч здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)» з Мариною Радіоновою, завідувачкою навчальною психолого-консультативною лабораторією.

Продовжити читання “Тренінг «Як позбутися негативних думок» для студентів-філологів”

Співпраця викладачів кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ з «Центром професійного розвитку педагогічних працівників»

Викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ активно співпрацюють з центром професійного розвитку педагогічних працівників Бердянської міської ради.

Продовжити читання “Співпраця викладачів кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ з «Центром професійного розвитку педагогічних працівників»”

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Мистецька освітня галузь: методики, технології»

2–3 листопада 2021 року доцентка  кафедра теорії та методики навчання мистецьких дисциплін  Віра  Бурназова виступила спікером на VІІ Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Мистецька освітня галузь: методики, технології», організованого кафедрою музичного мистецтва Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Продовжити читання “Всеукраїнський науково-практичний семінар «Мистецька освітня галузь: методики, технології»”

Привітаймо наших волонтерів!

Недавно столична команда «Євромайдан SOS» оголосила про завершення номінування на Волонтерську премію 2021 року. Про це було повідомлено, зокрема, на сторінці у Фейсбуці: «Команда Євромайдан SOS щиро дякує усім, хто подав заявки. Ви – неймовірні! Наразі ми продовжуємо перевірку та опрацювання анкет. Цього року ми отримали рекордну кількість анкет номінантів за всі роки існування Волонтерської премії – понад 270. І це ще раз свідчить про те, що волонтерський рух в Україні зростає і ще більше сердець отримують допомогу від звичайних людей, які роблять надзвичайні речі!..

Продовжити читання “Привітаймо наших волонтерів!”

Ми – проти насилля!

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Продовжити читання “Ми – проти насилля!”

Технолого-природнича діяльність майбутніх учителів початкової школи: міжнародний вектор

Технолого-природнича діяльність майбутніх учителів початкової школи неодноразово була представлена на всеукраїнському рівні, а також здобувачі початкової освіти намагалися висвітлювати проблеми трансформації природничої галузі в умовах НУШ на міжнародній науковій платформі.

Продовжити читання “Технолого-природнича діяльність майбутніх учителів початкової школи: міжнародний вектор”

Для популяризації цінностей української мови, культури, науки

Напередодні Дня української писемності та мови ректор Бердянського державного педагогічного університету, професор Ігор Богданов і голова Бердянської державної районної адміністрації Олексій Бакай підписали угоду про співпрацю.

Продовжити читання “Для популяризації цінностей української мови, культури, науки”

Майстер-клас з розвитку стресостійкості

Пандемія COVID-19 і пов’язані з нею карантинні обмеження стали серйозним викликом для людей всього світу. Не виключенням є і здобувачі вищої освіти, які у період дистанційного навчання опиняються у ситуації соціальної ізольованості. Одним із важливих соціальних і психологічних наслідків є стрес і наростання страхів – з одного боку, за життя і здоров’я, а з іншого – за процес і результативність навчання.

Продовжити читання “Майстер-клас з розвитку стресостійкості”

Майбутні вчителі початкової школи – активні учасники акції “16 днів проти насильства» на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв було проведено ряд заходів, спрямованих на підвищення соціальної відповідальності здобувачів вищої освіти щодо факту насильства в світовому суспільстві.

Продовжити читання “Майбутні вчителі початкової школи – активні учасники акції “16 днів проти насильства» на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв”